Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Groen: 'Beter investeren in plaats van sluiten'

Donderdag 30 maart 2023
Groen: 'Beter investeren in plaats van sluiten' - Beringen
De plannen van de NMBS voor een mogelijke sluiting van kleine stations zoals dat van Beringen kan op weinig begrip rekenen. In Beringen zijn er misschien niet heel veel reizigers (minder dan 100 per dag) maar de Lijn Mol-Hasselt is voor veel mensen toch wel belangrijk. De trein is bijvoorbeeld een sneller alternatief dan met de bus naar Hasselt te gaan.
Voor Groen Beringen zou de NMBS net beter investeren in Beringen. "Het is eigenlijk niet echt verbazend dat er relatief weinig mensen opstappen aan de halte in Beringen. Behalve naar Hasselt zijn de verbindingen er eigenlijk niet aantrekkelijk. Zo ben je 1u20min onderweg naar Antwerpen en minstens 1u30min onderweg naar Brussel. Het is niet onlogisch dat veel inwoners als gevolg van die reistijden voor deze verbindingen uitwijken naar het station van Diest of gewoon de wagen nemen. In plaats van stations als Beringen te willen sluiten, zou de NMBS zich beter focussen op het uitbouwen van voldoende frequente en snelle verbindingen die niet te duur zijn. Als dat het geval is, zullen mensen vanzelf de trein nemen in Beringen. Maar stations sluiten zonder dat er goede verbindingen zijn, staat haaks op de taak die de NMBS heeft om het gebruik van het openbaar vervoer te stimuleren", zegt Kobe Snyers van Groen Beringen.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Eetkamer tafel
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Groen: 'Beter investeren in plaats van sluiten'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie