Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Grondverbeteringswerken om bomen te laten groeien

Woensdag 30 september 2020
Grondverbeteringswerken om bomen te laten groeien - Beringen
Stad Beringen voert grondverbeteringswerken uit om de groei van bomen te bevorderen. Niet elke ondergrond biedt aan bomen evenveel kansen om te groeien. Met het oog op de klimaatverandering moeten bomen nu ook tegen verschillende weersomstandigheden bestand zijn. Deze grondverbeteringswerken zorgen voor een hogere vitaliteit van onze bomen. "Er kunnen verschillende redenen zijn waarom een boom met groeiproblemen te maken krijgt. Een verdichte bodem bijvoorbeeld kan ervoor zorgen dat de boom tot groeistilstand komt. Daarnaast kan een bodem te veel vocht opnemen, waardoor het water geen weg meer weet en de boom uiteindelijk verdrinkt. Ook te weinig voeding kan een reden zijn waarom een boom niet goed groeit. In stad Beringen willen we dit voorkomen. Daarom investeren we in het verrijken van de bodem”, vertelt schepen van Groen Jean Vanhees.
Het verrijken van de bodem gebeurt door met lucht onder hoge druk scheuren te maken in de ondergrond. Deze scheuren worden dan opgevuld met een product voor de verbetering van de grondstructuur, waardoor water én lucht vastgehouden worden naargelang de behoefte van de boom. Daarnaast wordt extra voeding aan de boom gegeven door het mengen van compost en wortelschimmel. Deze schimmel leeft samen met de boom en zorgt voor een betere wortelopname.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 9/03 Beringen - Michel Dylst overleden
  • Ma 9/03 Beringen - Prachtig passieconcert o.l.v Alexander Schneider
  • Ma 9/03 Beringen - Talent in de tent
  • Ma 9/03 1.680 overtredingen in buurt van scholen
  • Ma 9/03 Beringen - Vijf jaar gevorderd voor misbruik

Kalender Beringen

Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
9
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
9
Maart

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn Coninx

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn ConinxVandaag ‘Daens’ vertelt het aangrijpende verhaal van priester Daens en zijn strijd tegen sociale (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Arrow uitlaat Vespa GTS 300 supersp Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Grondverbeteringswerken om bomen te laten groeien
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie