Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Grondwaterpeil heel laag: opgelet met water

Woensdag 12 augustus 2020
Grondwaterpeil heel laag: opgelet met water - Beringen
De grondwaterpeilen in Vlaanderen blijven dalen. In 45% van de locaties zijn de grondwaterstanden zeer laag en in 33% van de locaties zijn ze laag voor de tijd van het jaar. In Beringen is het grondwaterpeil zeer laag. De komende 10 dagen zal de toestand niet verbeteren omdat enkel plaatselijk neerslag verwacht wordt en omwille van de hoge temperaturen. Op verschillende waterwegen in Vlaanderen worden waterbesparende maatregelen genomen (bv. gedeeltelijk dichtzetten van watervangen, schutbeperkingen, terugpompen van water ter hoogte van sluizen, …), en wordt desondanks de diepgang van schepen op verschillende waterwegen beperkt. De huidige hittegolf maakt de uitdaging extra relevant om spaarzaam om te springen met water: de industrie, de landbouw, overheden, burgers. Dit geldt voor alle soorten water (grond-, leiding-, oppervlakte- en regenwater).
Daarom roept de Droogtecommissie verder op om volgende niet-essentiële activiteiten te vermijden, tenzij gebruik onvermijdelijk is voor de normale bedrijfsvoering: het bevoorraden van fonteinen, het reinigen van verhardingen zoals straten, straatgreppels, voetpaden, terrassen, opritten, parkings en pleinen, het besproeien en reinigen van daken, gevels, tenten, luifels, het vullen of bijvullen van zwem- en plonsbaden met meer dan 100 liter water, het afspuiten van voertuigen, aanhangwagens en opleggers, het vullen of bijvullen van vijvers, het besproeien van grasvelden, parken, gazons en tuinen, het besproeien van sportterreinen en festivalweiden, het besproeien van velden en weiden. Onderaan de grafiek van het grondwater in Beringen.
Grondwaterpeil heel laag: opgelet met water
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Grondwaterpeil heel laag: opgelet met water
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie