Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Grootschalige controle in parken

Woensdag 7 april 2021
Kort nieuws van bij de buren
Grootschalige controle in parken - Beringen
De politiezone Demerdal heeft het voorbije weekend een grootschalige controleactie georganiseerd met een focus op verschillende parken en omgevingen in en rond het centrum van Diest. Dit alles in navolging van overlegacties vanuit de Wijkdienst Diest de afgelopen week. Zowel het Warandepark, Park Cerkel als Park Jan Heylen staan al langer bekend als locaties waar jongeren samen komen en sommige van hen drugs gebruiken. In het Warandepark waren het de jongeren van het skatepark zelf die vragende partij waren voor meer controles, aangezien zij het vaak zijn, die met de vinger gewezen worden. Ze hebben het gehad met hangjongeren die drugs gebruiken, wat zelfs al geleid heeft tot een vechtpartij. Na overleg met de jeugddienst van de stad, de Politiezone Demerdal-DSZ en het stadsbestuur, werd er een hele actie op poten gezet, waarbij de politie verscheidene keren op bovenvermelde locaties controles uitvoerde tussen 16 en 23 uur. De cavalerie nam ook deel aan de actie met als doel om moeilijker bereikbare plaatsen in de parken vlot aan te doen.  Er werden ruim 100 personen gecontroleerd, waarbij 7 procent positief werd bevonden op drugsbezit of -gebruik. De politie blijft in overleg met de jongeren gaan en in samenwerking met de jeugddienst, mee aan te zetten voor meer propere parken en een groter veiligheidsgevoel voor iedereen. In de toekomst zullen dergelijke acties meer plaatsvinden om het gekende drugsgebruik en -verdeling op zijn minst te verstoren en te stoppen waar het kan.
Nieuwere berichten in 'Kort nieuws van bij de buren'
  • 01/01/'26Beringen - Brand teistert bijgebouw kasteel
  • 28/12/'25Beringen - Twee verkeersongevallen in Ham
  • 23/12/'25Beringen - Dode bij brand in Schaffen
Oudere berichten in 'Kort nieuws van bij de buren'
  • 06/04/'21 Beringen - Zes rijbewijzen ingetrokken
  • 06/04/'21 Beringen - Verdachte vlucht bij controle
  • 06/04/'21 Beringen - Dronken man aangetroffen in station

Kalender Beringen

Vrijdag
9
Januari

Inspiratiedag "Ik kies voor Talent"

Inspiratiedag Vandaag Ontdek wat écht in jou zit: word talentencoach in Beringen. Op 9 januari 2026 neemt auteur en (…)
Vrijdag
9
Januari

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag LET OP! Eenmalig aangepaste uren! Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, (…)
Vrijdag
9
Januari

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Eetkamer tafel Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Trouwring verloren bij schaatsbaan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Grootschalige controle in parken
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie