Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Harde taal voor ‘de stier van Paal’

Zaterdag 24 juni 2023
In Hasselt is gisteren het proces begonnen tegen de 49-jarige masseur P.S. uit Paal. Die wordt verdacht van verkrachting, aanranding en voyeurisme. Na een klacht voor verkrachting kwam bij een huiszoeking aan het licht dat hij zijn vrouwelijke cliënten had gefilmd bij het uitkleden en op de massagetafeL De behandeling eindigde vaak met ietsje meer dan werd verwacht. Hij riskeert een celstraf van vier jaar en ontzetting uit de rechten.
De man kwam zelf naar de rechtbank en kreeg de wind van voor. De burgerlijke partijen vonden het weerzinwekkend dat de beklaagde geen schuldinzicht had. De Beringse advocaten Jan Swennen en Louisa Van Looy stonden drie slachtoffers bij. "Als hij toch meende erotische massages te moeten geven, dan had hij aan zijn praktijk maar rode of paarse lampjes moeten hangen en een bord met 'kom maar naar de stier van Paal'. Deze zaak veroorzaakte een schokgolf in het West-Limburg. Mijn cliënte kreeg een cadeaubon van haar werk. Ze lag alleen met haar slip op de massagetafel. Ze lag daar kwetsbaar op tafel. Hij drong zijn seksuele handelingen aan haar op. Achteraf moest ze ook nog vernemen dat alles gefilmd was. Het is bijzonder schandalig dat hij dan verklaarde dat het met wederzijdse toestemming was gebeurd", vertelden de raadslieden gisteren in de rechtbank.
In de zaak werden 101 burgerlijke partijen genoteerd. Het parket kon zich akkoord verklaren met een deel uitstel onder probatievoorwaarden, zoals een verdere begeleiding voor zijn seksuele stoornis. Het parket meende dat de feiten van voyeurisme, aanranding en verkrachting bewezen waren. 
"Er was zeker sprake van een seksuele drijfveer bij de beklaagde", aldus de openbare aanklager. 
Naar eigen zeggen bood P. S. in zijn praktijk therapeutische, ontspanningsmassages, tantramassages en oliemassages aan. "Ik gunde sommige cliënten dat plezier. Bij het zogenaamde slachtoffer van verkrachting interpreteerde ik haar non-verbale communicatie als een toestemming om verder te gaan. Ik heb haar dat inderdaad vooraf niet expliciet gevraagd", zei de beklaagde gisteren ter verdediging. Zijn verhaal deed bij velen de wenkbrauwen fronsen.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Harde taal voor ‘de stier van Paal’
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie