Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Hoe houden ze het vol?

Zaterdag 3 april 2021
Hoe houden ze het vol? - Beringen
Nog even volhouden, we hoorden het al wel vaker in deze crisis. Het licht aan het einde van de tunnel zou in zicht zijn maar ondertussen wordt het moeilijker en moeilijker om vol te houden, zeker als het water je als ondernemer aan de lippen staat. We vroegen daarom aan enkele Beringenaren hoe zijn deze crisis doorkomen, hoe ze zich kunnen ontspannen in deze bizarre periode.
"Wij houden het vol omdat we positief zijn tegen elkaar! We zijn blij dat we tot nu toe gespaard zijn gebleven van corona en gezond zijn op alle vlakken. Er zijn mensen die andere dingen meemaken dan wij vinden we.. Natuurlijk willen we het liefste vandaag dan morgen onze zaak terug openen en onze klantjes terug laten genieten. Daar trekken we ons ook aan op dat dat in het vooruitzicht is! Waarschijnlijk niet 1 mei maar het zal er niet ver af zijn hopelijk! We zijn heel blij dat het mooier weer wordt en langer licht blijft want in de winter waren de avonden soms wel lang (we dachten nooit onze zetel te kunnen verslijten maar die mening moeten we herzien) Door de dag doen we hier en daar wat vrijwilligerswerk en dat geeft wel voldoening en een doel. Als het nu mooi weer zal worden kunnen we terug in de tuin gaan werken. In de winter was de ontspanning: veel films kijken en Christoph ging bijna dagelijks padellen. Wij hopen dat we snel terug naar een heel normaal leven kunnen, naar ons dagelijks vast ritme want dat hebben we wel geleerd uit deze crisis: een dagelijks ritme met een doel hebben en positief zijn is zo belangrijk", zegt Kelly Maussen van tennisclub Paal.
Barbier Christophe De Gauquier uit Beringen-Centrum heeft in deze crisis al een paar keer van zich laten horen. De sector werd dan ook flink bij de neus genomen bij de laatste sluiting.
"Het is terug de knop omdraaien en is zeer moeilijk te plaatsen omdat we het onrechtvaardig vinden na alle inspanningen die we de afgelopen weken gedaan hebben. Ik dien de komende weken me vooral met onze mindervalide zoon Arne bezig te houden. Ook zijn school is gesloten en daardoor heeft hij nu wekenlang geen kinesitherapie, ergotherapie en logopedie. Ik probeer dit wat dagelijks na te doen maar ben natuurlijk geen therapeut hé. Daarnaast is er nog de zorg voor ons Emma ook natuurlijk".
"Indien het weer het toelaat zal er ook veel wandelen en fietsen bijzijn. Tuinieren ook ,klussen en kasten opruimen zal niet gebeuren want dat is allemaal al gedaan tijdens lockdown 1 en 2. Psychologisch is het een moeilijke dobber aangezien mijn werk mijn leven, hobby, passie is... We proberen dagelijks wat reclame voor de webshop te posten  en dat is ook één van de taken om toch ergens extra verkoop te creëren. De vaste klanten hebben nu wel hun voorraad ingeslagen alvorens ik dicht moest. Best is niet teveel om er over na te denken want dan wordt je echt depressief. Het vertrouwen in de regering is compleet weg. Vier weken? Ik geloof er niet in, ik reken op acht weken. Eén ding waar ik me aan optrek is Arne want dat ventje beseft niet eens dat er een pandemie is. Eigenlijk is Arne momenteel de gelukkigste. Daar kunnen we eigenlijk een voorbeeld aannemen en beseffen dat er nog ergere dingen zijn in het leven", zegt Christophe.
Kunstenares Helena Olewicz en zaakvoerster van kunstgalerij Eleven 11 Artgallery bekijkt het positief. "Gelukkig is mijn 'werk' voor een groot stuk ontspanning en ben ik ontzettend blij en dankbaar dat ik aan een paar grote opdrachten mag werken. Daar trek ik mij natuurlijk aan op, dat ze mij nog steeds weten te vinden. Bovendien is het altijd leuk als je eens een berichtje of telefoontje krijgt van vrienden en familie, of een bezoekje van mijn 'bubbelviendin'. Voorts ga ik nog veel meer dan vroeger wandelen, heb al veel leuke plekjes ontdekt. Voor de rest probeer ik zoveel mogelijk positief te blijven. #enjoythelittlethingsinlife is niet voor niets mijn levensmotto. Natuurlijk mis ik de uitjes naar restaurants, feestjes en festivals maar ik probeer zoveel mogelijk vooruit te kijken. Ik hoop, net als iedereen, dat dit allemaal snel voorbij is en we weer volop kunnen genieten", zegt Helena.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 7/12 Beringen - Aftellen naar kerstmis
  • Zo 7/12 Beringen - De rare gasten van Marc Robben
  • Zo 7/12 Beringen - Sinterklaas bezocht Corsala
  • Zo 7/12 Soulmates: 7 december '25
  • Za 6/12 Beringen - Tien goals in W. Koersel - P. Houthalen

Kalender Beringen

Zondag
7
December

Make-Up voor beginners

Make-Up voor beginnersVandaag Twijfel je welke foundation het beste bij jouw huid past? Weet je niet zeker welke (…)
Zondag
7
December

Make-Up voor beginners

Make-Up voor beginnersVandaag Twijfel je welke foundation het beste bij jouw huid past? Weet je niet zeker welke (…)
Zondag
7
December

Tentoonstelling: Pot

Tentoonstelling: PotVandaag Door de eeuwen heen evolueerden potten en vazen van functionele objecten tot (…)
Zondag
7
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke (…)
Zondag
7
December

Keltische bomenwandeling

Keltische bomenwandelingVandaag Een combinatie van natuur, verleden en mythiek... ontdek welke (…)
Zondag
7
December

Tentoonstelling 'POT'

Tentoonstelling 'POT'Vandaag De tentoonstelling benadert het thema ‘pot’ op een verrassende (…)
Zondag
7
December

Kunstkerstmarkt

KunstkerstmarktVandaag Gezellige Kunstkerstmarkt in OC de Buiting. Zoek je een (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Hoe houden ze het vol?
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie