Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Isabelle Goossens geschrokken door aanslag

Zaterdag 16 maart 2019
Isabelle Goossens geschrokken door aanslag - Beringen
Heel de wereld reageert geschokt op de terroristische aanslag in Nieuw-Zeeland. De Beringse Isabelle Goossens woont al zeven jaar in Christchurch en maakte de aanslag van nabij mee. „Ik was in de buurt aan het werk toen de aanslag plaatsvond. Ik kan het niet geloven dat dit in onze zo rustige stad kon gebeuren. Christchurch is zo’n veilige plek, nooit gedacht dat hier een aanslag zou gebeuren”, reageert Isabelle. De dader had zijn aanslag goed voorbereid en koos bewust om toe te slaan tijdens het vrijdaggebed in twee moskeeën. Na de aanslag werd de buurt hermetisch afgesloten. „Het is terug rustig maar er hangt zeker nog een vreemde grimmige sfeer. De politie is nog altijd in grote aantallen aanwezig, op de grond en in de lucht. Ze denken nu dat er 1 dader verantwoordelijk is maar ze willen zeker niets uitsluiten en blijven dus nog op high alert”, laat Isabelle nog weten vanuit Christchurch. Ondertussen komen er steunbetuigingen van over heel de wereld. Zo ook bij de Unie van Turkse Verenigingen. „Wij betreuren ten zeerste de terroristische aanslagen in Nieuw-Zeeland. Als organisatie staan wij sterk achter de waarden solidariteit en respect voor ieders eigenheid. Ook elke vorm van geweld keuren wij af. Onze gedachten gaan uit naar de slachtoffers en hun naasten”.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 15/12 1 op 4 niet in orde met verlichting
  • Ma 15/12 Wijnproxy is het woord van de week
  • Ma 15/12 Beringen - Lieve Bamps overleden
  • Ma 15/12 Beringen - 16 rijbewijzen ingetrokken
  • Ma 15/12 Beringen - Stad stelt haar meerjarenplan 2026–2031 voor

Kalender Beringen

Maandag
15
December

Sarah Zwaenepoel – Iedereen miljonair

Sarah Zwaenepoel – Iedereen miljonairVandaag In haar lezing deelt budgetexpert Sarah Zwaenepoel de 10 belangrijkste financiële lessen die ze (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

Digisessie: Fundels

Digisessie: FundelsVandaag Ben je op zoek naar een interactieve manier om je kinderen (meer) te laten lezen? Dan is (…)
Maandag
15
December

Expo August en Hans Put

Expo August en Hans PutVandaag Expo met werken van August Put en Hans Put en boekvoorstelling August Put in Casino van (…)
Maandag
15
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit (…)
Maandag
15
December

Mantelzorgcafé

MantelzorgcaféVandaag Zorgen met de mantel van talent I.s.m. Beringen Talentenstad en Het Blauw Huis (…)
Maandag
15
December

Film: 'Eagles of the Republic'

Film: 'Eagles of the Republic'Vandaag Acteur George Fahmy denkt het allemaal mooi voor elkaar te hebben: hij is (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Mandoline snijmachine Winter donsdeken
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Isabelle Goossens geschrokken door aanslag
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie