Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!

Vrijdag 7 mei 2021
Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed! - Beringen
De leerlingen van het derde t/m zesde leerjaar van SBS Koersel hebben tijdens een levensbeschouwelijke les keien beschilderd. Deze keien kregen een plekje onder de kastanjeboom aan de poort van hun kleuterschool en de ingang van de begraafplaats. Het is de bedoeling dat voorbijgangers daar dan een kei kunnen nemen om te koesteren, een kei kunnen geven aan iemand die troost nodig heeft of een kei kunnen ruilen. Zo willen ze wat positiviteit en troost brengen. De keien vertellen elk een verhaal en op hun verdere reis gaan er vast nog meer verhalen bijkomen!
Deze activiteit valt samen met de 10-daagse 'Heel het land'. Verenigingen en individuen organiseren van 30 april tot 9 mei allerlei activiteiten en willen hiermee ons land een beetje helen. Ook in de SBS school van Koersel vinden zij 'mentaal welzijn' en 'mens zijn' belangrijk en daarom kozen zij voor deze vorm van ritueel, vertellen meester Niels en juf Karin. (Jean Beerten)
Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!
Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Solomio deken wol
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Keilief, keileuk, keiwarm en keigoed!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie