Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Koor Feel Good luistert Wereldgebedsdag op

Vrijdag 24 februari 2023
Koor Feel Good luistert Wereldgebedsdag op - Beringen
Op de eerste vrijdag van maart vindt in 170 landen de Wereldgebedsdag plaats. In Hasselt kan je al voor de 12de keer deelnemen aan dit initiatief dat teruggaat naar 1887. Toen namen in Amerika christelijke vrouwen het initiatief voor een oecumene gebedsdag in het teken van verzoening. Sindsdien groeide dit uit tot een internationaal en interreligieus gebeuren dat benadrukt dat gebed en sociale actie samengaan. In Hasselt zijn het de mensen van de Baha'igemeenschap en de Stedelijke Dienst Gelijke Kansen die de kar trekken, samen met de Universiteit voor het Maatschappelijk Belang. Zij nodigen mensen uit verschillende levensbeschouwingen uit om in een kring te gaan zitten en om beurten een tekst te lezen. Hoe verschillend de voorgeschiedenis van de deelnemende gemeenschappen en mensen ook kan zijn, toch zal de overeenstemmende toon en de samenklank dadelijk opvallen. Iemand uit het Japanse en iemand uit het Tibetaanse boeddhisme, een hindoe en een moslim, een katholieke en een protestantse vrouw, iemand uit de oecumene van Taizé, een vrijzinnige, een baha'i en iemand namens de Umbanda-traditie van Brazilië, iemand uit de natuurmystiek en iemand vanuit Siloam, allen zullen ze een korte tekst voorlezen, met een kort moment van stilte tussenin. Het koor Feel Good uit Beringen zorgt voor muzikale intermezzi. Achteraf is er tijd voor een gezellig samenzijn met drankjes en hapjes van de deelnemende groepen. 
Onthaal en kennismaking vanaf 19u, de meditatie begint stipt om 19.30u. organisatie: Baha'igemeenschap Hasselt i.s.m. de Stedelijke Dienst Gelijke Kansen en de UMB plaats: Cultuurcentrum (zaal 3), Kunstlaan 5, 3500 Hasselt inkom: gratis.

Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Warme winterjas van Taifun
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Koor Feel Good luistert Wereldgebedsdag op
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie