Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

KUU van Blueberry Fields wint innovatie-award

Maandag 22 mei 2017
KUU van Blueberry Fields wint innovatie-award - Beringen
Gisteren vond de uitreiking plaats van de provinciale innovatie-award voor de land- en tuinbouw. Deze 6de editie stond in het teken van multifunctionele of verbredende landbouw. Hiermee reikt de provincie Limburg telkens 5000 euro uit aan de vijf beste projecten en geeft zo agrarisch ondernemerschap een duwtje in de rug.
Eén van de winnaars is Blueberry Fields in Koersel. KUU is ontstaan uit Blueberry Fields. Dit blauwbessenbedrijf wordt geleid door Nele Quick en is al meer dan 20 jaar bij een breed publiek bekend voor zijn bessen. Het bedrijf is toonaangevend in het maken van ambachtelijke producten. Mensen in contact brengen met gezond fruit en met de prachtige natuuromgeving van het domein is er een doel op zich geworden.
"KUU-tubes is een project dat kunst en innovatieve smaakbeleving samenbrengt in een originele vorm. Door artisanale gelei met een innovatieve smaaktoets in een tube-vorm te ontwikkelen creëren ze een Limburgse smaakbeleving die van het dresseren van een bord een plezier zal maken. De innovatieve inhoud en verpakking kunnen voor het bedrijf een omzetstijging betekenen en de expertise die KUU heeft opgebouwd in product- en verpakkingsontwikkeling zal ook andere verbredende landbouwers kunnen inspireren", vertelt Nele Quick.
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 16/01 Beringen - Arbeider gewond bij gaslek
  • Vr 16/01 Beringen - Petra Vuegen overleden
  • Vr 16/01 Beringen - Jeanne Nulens overleden
  • Vr 16/01 Weer recordjaar voor speedpedelecs
  • Vr 16/01 Beringen - Chrysostomos afgelast na vandalisme

Kalender Beringen

Vrijdag
16
Januari

Tot de dood ons scheidt

Tot de dood ons scheidtVandaag Met TOT DE DOOD ONS SCHEIDT wordt de lijn van POUPEHAN doorgetrokken. Heerlijke humor in een frisse (…)
Vrijdag
16
Januari

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
16
Januari

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Geannuleeerd wegens sluiting Kringloopwinkel op 16 januari!
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Lederen vestje
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » KUU van Blueberry Fields wint innovatie-award
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie