Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Landschapswandeling Natuurpunt Beringen

Zondag 3 februari 2019
Landschapswandeling Natuurpunt Beringen - Beringen
Met 26 moedige stappers vertrokken ze deze middag aan de Watersnip voor een wandeling van 12 km. De dagen zijn alweer een beetje langer en dat duidt erop dat het heel stilletjes-aan richting lente gaat. Het ideale moment dus om de blues van de lange winter van ons af te schudden tijdens deze extra lange stapwandeling. Door de bossen ging het richting top van de mijnterril van Heusden-Zolder. Die steekt 80 meter boven de omgeving uit. Vanop de top heb je een prachtig zicht op de uitgestrekte bossen van Koersel en de open heide van het militair domein Kamp Beverlo. Het is een natuurreservaat van 124 ha, 155m boven de zeespiegel. De mijnterril is gelegen in een belangrijke open ruimte op de westrand van het Kempische plateau. Een wandeling werd zo een stevige gezondheidsboost en het prachtig zicht kregen we er dan zomaar bovenop. (Jean Beerten-Bart Liesenborgs)
Landschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt Beringen
Landschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt BeringenLandschapswandeling Natuurpunt Beringen
Recentste nieuws Beringen
  • Di 30/12 Universiteiten: 1/3 personeel - 30
  • Di 30/12 Beringen - Roger Meynckens
  • Di 30/12 Beringen - Wouter Vandermeeren
  • Ma 29/12 Beringen - Kerstfeest G-Fufo Beringen
  • Ma 29/12 Beringen - Mooi winterweer

Kalender Beringen

Dinsdag
30
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Woensdag
31
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEMorgen be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Vrijdag
2
Januari

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEbe-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Landschapswandeling Natuurpunt Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie