Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Lara in Ghana

Zaterdag 8 april 2017
Lara in Ghana - Beringen
Lara Heyvaerts uit Koersel doet op dit moment stage in het Afrikaanse Ghana. Ze doet stage via Meet Africa in een oogkliniek voor haar laatste bachelor Optiek en Optometrie. De eerste confrontatie voor de 21-jarige is toch wel confronterend.
"Ze hebben hier helemaal niets", liet ze weten in haar eerste telefoontje naar het thuisfront.
Afrika betekent ook geduld hebben en dat ondervind ook Lara snel. "We mochten in het optometrielokaal zitten met ons 5, terwijl het lokaaltje al propvol zat. We hebben de indruk dat ze hier al met teveel zijn en dat we een beetje in de weg lopen. We leren alle dokters kennen en al snel is duidelijk dat niemand wist dat we gingen komen. Het is allemaal zo slecht geregeld hier. We snappen er niets van maar ja dit is Afrika", schrijft ze op haar blog.
"De tweede dag splitsten we op en mochten we wel al wat meer doen. Het was heel leerrijk. We merken wel dat zij van ons ook dingen aannemen. En dat ze ons heel graag helpen en dingen willen leren zoals de gezichtsveldtest. Alles is een beetje verschillend van thuis, ze gebruiken zowat de oude machienes en methodes", zegt Lara nog.
Naast de stage is er voor Lara ook wat vrije tijd om het mooie Ghana te leren kennen. Samen met andere stagairs en vrienden trekt ze er regelmatig op uit.
"Vandaag, maandag 3 april, is het een beetje Belgisch weer in Tamale. Het was vanmorgen namelijk nog een beetje aan het motregenen en het was lekker fris buiten. Ons hoor je vandaag niet klagen over een beetje regen. Na 2 maanden in de hitte te leven is het ook wel eens leuk dat er een beetje regen valt en het eens niet zo warm is. Nu begrijp ik dus waarom iedereen hier zo blij wordt van de regen", lezen we verder op haar blog.
Wil jij de avonturen van Lara volgen? Surf dan via deze link naar haar blog.
Lara in GhanaLara in GhanaLara in GhanaLara in GhanaLara in GhanaLara in Ghana
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Tafel Vintage en zes stoelen. Uitlaat Vespa GTS 300 supersp
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Lara in Ghana
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie