Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Leerlingen tonen nieuwste machines en innovaties

Zaterdag 30 oktober 2021
Leerlingen tonen nieuwste machines en innovaties - Beringen
Spectrumcollege Campus Beringen Bovenbouw organiseerde gisteren een ontbijtvergadering waarbij de partners uit de bedrijfswereld waren uitgenodigd. Het is een traditie dat de leerlingen de nieuwste machines, innovaties en werken tonen. Zo werd er met trots een waterjet snijmachine voorgesteld. Een primeur voor een Belgische school. 'Investeren en innoveren in de nieuwste technieken is niet alleen belangrijk voor de school maar uiteraard kan de bedrijfswereld dit alleen maar toejuichen. De jongeren die de school verlaten hebben zo kennis van de modernste technieken", zegt directeur Erik Vranken.
Ook in de lasafdeling gaat het er heel vakkundig aan toe. Zo wordt er daar volgens de EN1090-2-norm gewerkt. Ook kunnen jongeren er al lassen via 3D-technieken, wat hen toelaat om meer en goedkoper te oefenen. En de leerlingen van het 6de Industriële Wetenschappen en die van Elektrotechnieken werken momenteel samen aan een papierversnipperaar, de SnippiT'. Zo wordt de versnipperaar aangepast op maat van de bewoners van 't Weykerke in Heusden-Zolder. De jongeren maken een op hoogte verstelbare transportband aan de versnipperaar zodat de bewoners gemakkelijker de machine kunnen bedienen. Ook werd de nieuwe STEM-Academie voorgesteld en leerlingen toonden het pakket Bionics4Education, ook alweer een primeur voor het Spectrumcollege. Tot slot waren er nog enkele mooie getuigenissen van jongeren die vertelden over hun stage in de zorg.
"Dat was best wel een pittige periode, in volle coronatijd, maar we hebben enorm veel geleerd en ik was blij dat ik een extra handje kon zijn in de zorgsector", vertelde Fatma Güngör.
De leerlingen van 6 Kantoor ontvingen de gasten en de leerlingen van 3 Restaurant en keuken (OV4) verzorgden het heerlijke ontbijtbuffet. (Hans Put)
Leerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovaties
Leerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovatiesLeerlingen tonen nieuwste machines en innovaties
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Auto , aangepast voor rolstoel verv Terracotta potten
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Leerlingen tonen nieuwste machines en innovaties
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie