Avontuur, humor en een heleboel weetjes, dat zijn de kernwoorden voor de kinderboeken van
Eva Books, een onderwijsprofessional uit Beringen.
'De Natuur met Georges en Daiko' en 'De Avonturen van Georges en Daiko' zijn nu fysiek exclusief verkrijgbaar bij Standaard Boekhandel Beringen.
De boeken van Eva Books zijn een unieke mix van fictie en non-fictie, ideaal voor nieuwsgierige kinderen die houden van verhalen én ontdekken.
In 'De Natuur met Goerges en Daiko' trekken labradors Georges en Daiko eropuit om de wereld van de vogels te verkennen. Van tuinvogels tot roofvogels: geen enkele gevederde soort ontsnapt aan hun nieuwsgierige neuzen. Bij elk boek zit bovendien een handige vogelspotlijst waarmee kinderen kunnen aanvinken welke vogels ze zelf hebben gehoord of gezien – ideaal voor jonge speurneuzen in de tuin of tijdens een wandeling.
“Het tweede boek begon met een nachtmerrie van Georges,” vertelt Eva. “Hij droomde dat een vogel hem wilde opeten.”
Dat zette hen aan het denken: welke vogel zou dat kunnen zijn? Het resultaat is een verhaal vol humor, avontuur en wetenschappelijke feiten – verpakt in een toegankelijk boek voor kinderen vanaf 8 jaar.
Geen paas- maar een dino-ei
Ook jongere lezers komen aan hun trekken in de blauwe reeks, speciaal geschreven op verschillende leesniveaus. In één van de verhalen vinden Georges en Daiko een mysterieus ei. Geen chocolade dit keer, maar wel eentje dat hun nieuwsgierigheid op scherp zet.
Dat het om een dino gaat, weten ze zeker – maar welke?
“Ze gaan op onderzoek,” legt Eva uit. “Is het een vleeseter of een planteneter?" Heeft hij scherpe klauwen of een lange nek? "Zo leren kinderen spelenderwijs de eigenschappen van verschillende dinosaurussen kennen.”
Meer dan alleen lezen
De boeken van Eva Books zijn meer dan gewone verhalen: het zijn kleine ontdekkingsreizen voor grote nieuwsgierigen. Elk boek sluit af met een extra hoofdstuk vol leuke weetjes, opdrachten of uitbreidingen.
Daarbovenop is er gratis digitale begeleiding beschikbaar via YouTube en
https://georgedaiko.be/
“Mijn boeken zijn er niet alleen om gelezen te worden,” zegt Eva. “Ze zijn er om mee op avontuur te gaan. Voor kleine onderzoekers die hun nieuwsgierigheid – net als Georges en Daiko – durven volgen".