Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Limburg 1995 – 2015: boek over Limburg

Donderdag 12 januari 2017
Limburg 1995 – 2015: boek over Limburg - Beringen
Gisteren is in het provinciehuis een nieuw boek voorgesteld over de provincie waarin teruggeblikt wordt op de afgelopen twintig jaar. Koen Snyers uit Beringen en werkzaam bij de provincie Limburg is één van de vele medeauteurs. In het boek “Limburg 1995 – 2015: 95 tendensen en 15 toekomstvisies” buigt een keur van gastauteurs zich over de tendensen en veranderingsprocessen, elk vanuit zijn eigen vakgebied en persoonlijke visie. Deze gastauteurs zijn dan ook feitelijke sleutelfiguren die deze bewogen periode van binnenuit beleefden en vanuit hun persoonlijke visie 15 belangrijke toekomstvisies voor onze provincie formuleerden.
Gouverneur Herman Reynders: “Dit gedocumenteerde en prachtig geïllustreerde boek past in een rijke provinciale traditie en omvat de periode 1995-2015. Een zeer intense periode voor Limburg die gekenmerkt werd door verandering en transitie. De makers van dit boek keken terug op deze veelbewogen episode uit de Limburgse geschiedenis, maar kijken evengoed vooruit. Aan de hand van een originele getallensymboliek hebben ze dit terugblikken en vooruitkijken kunnen vatten: 95 – 15: wat staat voor 95 tendensen en 15 toekomstvisies”.
Deze toekomstvisies sluiten aan bij de tendensen en zetten de bakens uit voor Limburg op het vlak van demografie, ruimtelijke ordening, mobiliteit, milieu en natuur, landbouw en platteland, economie, toerisme, cultuur, cultureel erfgoed en media en dit voor de komende 20 jaar.
Aan het boek werkten o.a. Willy Orlandini, Sandro Claes, Klaar Franssen, Philip Hilven, Piet Pauwels en Johan Ackaert mee. Het boek is te koop in de Limburgse filialen van De Standaard Boekhandel.
Limburg 1995 – 2015: boek over LimburgLimburg 1995 – 2015: boek over Limburg
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje 2 stereo boxen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Limburg 1995 – 2015: boek over Limburg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie