Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Nog meer samenwerking tussen politie HZ en BHT

Donderdag 31 augustus 2023
Nog meer samenwerking tussen politie HZ en BHT - Beringen
De politiekorpsen van Beringen/Ham/Tessenderlo en Heusden-Zolder breiden vanaf 4 september hun bestaande samenwerking aanzienlijk uit. Ze bundelen hun krachten voor gezamenlijke interventies op het grondgebied van Beringen, Ham, Tessenderlo en Heusden-Zolder. Dit betekent dat politievoertuigen van BHT binnenkort meer in HZ zullen patrouilleren, en vice versa. De coördinatie van de interventieteams blijft zoals voorheen verlopen via het communicatie- en informatiecentrum (CIC) in Hasselt. Bij een interventie wordt de dichtstbijzijnde ploeg opgeroepen. Een centrale wachtleider zal vanuit het hoofdcommissariaat in Beringen alle activiteiten op het terrein coördineren. Bovendien houden de interventieploegen drie keer per dag gemeenschappelijke briefings.
In het totaal zullen 60 politiemedewerkers betrokken zijn bij deze nieuwe operationele samenwerking. Deze intensievere samenwerking geldt ook voor de leidinggevenden van beide zones, die dagelijks afstemmen. Zo kunnen ze grotere evenementen opvolgen en gemeenschappelijke (verkeers)acties gezamenlijk plannen en inzetten.
Het hoofddoel van deze samenwerking is om de krachten te bundelen en het personeel effectiever en efficiënter in te zetten. De politieleiding is ervan overtuigd dat het zal resulteren in een verhoogde slagkracht voor beide korpsen. Ze noemt de samenwerking een strategische stap om de veiligheid en dienstverlening aan de gemeenschappen in de betrokken regio's verder te verbeteren.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Nog meer samenwerking tussen politie HZ en BHT
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie