Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56

Donderdag 27 oktober 2016
Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56 - Beringen
Op woensdag 26 oktober waren 16 bestuursleden al vroeg in de weer om hun jaarprogramma 2017 op te stellen. “Welkom aan boord. omarm, ontdek, ontspan en ontmoet met OKRA”, dat is het nieuwe centrale thema voor 2017. Okra probeert zoveel mogelijk 55-plussers uit hun isolement te halen en trachten ontspanning aan te bieden.
"Voor Okra Koersel wordt het opnieuw een goed gevuld jaar. Op gebied van sport zal men in de zomer fietsen en in de winter gaan wandelen. Het ganse jaar kan men kaarten en kienen op donderdag terwijl men tijdens de wintermaanden elke laatste vrijdag van de maand een filmvoorstelling heeft in de Roxy in Koersel. Op dinsdagnamiddag kan men elke week een dansje plaatsen in het Brigidahuis. In de zomer maanden zal er op woensdag gestart worden met het spelen van kubbwedstrijden. Verder heeft men nog drie vakanties vooropgesteld waarvan twee in het buitenland en een daguitstap.
Men zal zeker ook kunnen feesten met een lentefeest, kerstfeest, de eetdag en Koersel Kerst.
Okra blijft zich ook inzetten voor de rusthuisbewoners van Koersel als rolstoelbegeleider tijdens de buurtwandelingen", vertelt voorzitter Georges Moons.
's Middags werden de partners van de bestuursleden verwelkomd voor een gezamenlijke lunch.
Daarna stond nog een rondleiding in brouwerij en grand café Remise 56 op het programma.
"Dit authentieke pand werd gebouwd in 1907 om dienst te doen als stelplaats voor de locomotieven en de passagiersrijtuigen van de tramlijn Diest - Koersel. Aanvankelijk werd hier de stoomtram gestald (jawel, stoomtram), daarna kwamen de gemotoriseerde rijtuigen. In 1954 werd de tramlijn vervangen door een busdienst, en dus werden hier lijnbussen gestald. Vanaf 2001 stond het gebouw leeg… Enkele jaren geleden leek dit gebouw nog bestemd voor de sloophamer. Maar met een grondige facelift, en met respect voor de eigenheid en het verleden, werd vanaf juni 2016 hier dus een kleine brouwerij en een grand café gevestigd. Na de rondleiding door brouwer Patrick werden natuurlijk de verschillende bieren geproefd. En die werden unaniem goed bevonden. (Jean Beerten)
Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56
Recentste nieuws Beringen
  • Za 21/03 47 % krijgt geen professionele thuiszorg
  • Za 21/03 Molleke - 21 maart '26
  • Za 21/03 Beringen - Jaardingstraat
  • Za 21/03 Elke boom heeft zijn verdriet
  • Za 21/03 Beringen - Koolmijnlaan

Kalender Beringen

Zaterdag
21
Maart

Marc Erkens: Geen film zonder muziek

Marc Erkens: Geen film zonder muziekVandaag De Vertellingen VII. Filmmuziek raakt, stuurt en versterkt emoties. Marc Erkens laat aan de piano (…)
Zaterdag
21
Maart

Art Lutgart: Laila Vaes

Art Lutgart: Laila VaesVandaag ‘Ik ben een geschoold kunstenaar in tekenen en grafiek maar autodidactisch in het verwerken van (…)
Zaterdag
21
Maart

Bloeiende Buurt in CoHousing TRiS

Bloeiende Buurt in CoHousing TRiSVandaag Cocreatie-dag in CoHousing TRiS. Ontdek de buurt en creëer mee een plek waar mens en natuur (…)
Zaterdag
21
Maart

Lentetocht

LentetochtVandaag De lente is er...tijd om naar buiten te gaan! Daarom...kom op zaterdag 21 maart al (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Okra Koersel bezoekt brouwerij Remise 56
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie