Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Ondanks een kleine bluts

Maandag 2 oktober 2023
Ondanks een kleine bluts - Beringen
Ik was even verdwaald in de woestijn van de inspiratieloosheid. Ondanks het inschakelen van de GPS op mijn levensweg, slaagde ik er niet in om in die woestijn de oase van creativiteit snel terug te vinden. In feite is dat normaal want in ieders leven doen zich gebeurtenissen voor die men niet altijd in de hand heeft en die fameuze obstakels kunnen zijn bij het voortschrijden van het leven. Dat kan tijdelijke dominantie zijn maar het kan ook gaan over feiten die definitief op onze gezondheids-cv vermeld zullen staan. Geen of weinig inspiratie is het ergste wat iemand kan overkomen als hij naar een wit blad zit te staren en de hersenen via het toetsenbord geen zinnige woorden en teksten produceren. Natuurlijk gebeurt er altijd wat in het kopje. Die schaarsheid moeten we dan maar zien te verzilveren? Zo komen we met een geforceerde denkwijze , gekruid met een beetje levenswijsheid, toch nog aan een Losse Flodders waar we even kunnen bij nadenken. Althans, dat hoop ik toch! Ik richt mij met mijn simpele woorden vooral tot diegenen die het momenteel lichamelijk en psychisch wat moeilijk hebben en in hetzelfde schuitje zitten als ik. “Blijven roeien, blijven varen”, dat is mijn motto. Onderweg kom je pluspunten tegen, maar ook pijnpunten en twijfelpunten, dat is een mix die niet te ontwijken valt. Er is ook nog altijd de eeuwige beeldspraak van het ei. Dat blijft niet rechtop staan behalve met een kleine bluts. Zo gaat dat ook in het leven. Ondanks een kleine bluts kunnen we wel overeind blijven. Hoe miniem de strohalm ook is, er is er altijd eentje in de nabijheid. Tracht hem te vinden. (Martin Vanierschot)
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 19/01 Beringen - Kop eraf voor MIJN leven – de musical
  • Ma 19/01 Trampolinepremie
  • Ma 19/01 Beringen - Julien Bielen overleden
  • Ma 19/01 Beringen - Liva Hendrickx overleden
  • Ma 19/01 Beringen - Een zonnige start

Kalender Beringen

Maandag
19
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
19
Januari

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
19
Januari

ELAN Filmavonden: 'La Grazia'

ELAN Filmavonden: 'La Grazia'Vandaag Aan het einde van zijn ambtstermijn moet de Italiaanse president Mariano De Santis beslissen of (…)
Maandag
19
Januari

Wisselwerking: Angelique Treur

Wisselwerking: Angelique TreurVandaag Couleur Locale: tem 22 februari 2026. ‘Sinds 2015 volg ik avondschool Fotografie op CVO De (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Eetkamer tafel
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Ondanks een kleine bluts
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie