Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Ondernemen: Dat verdient respect

Vrijdag 20 november 2020
Ondernemen: Dat verdient respect - Beringen
Vandaag is het Dag van de Ondernemer. Normaliter organiseert UNIZO Limburg samen met zijn lokale ondernemersvereniging waaronder UNIZO Beringen dan zijn groots Feest van de Ondernemer, maar corona stak daar dit jaar een serieuze stok voor. Daarom pakt UNIZO nu uit met een unieke campagne waarbij het ondernemerschap extra in de verf zet en oproept tot respect voor alle ondernemers. De coronacrisis hakt immers zwaar in op heel wat ondernemers, ook in Beringen.
"Daarom willen wij ook in Beringen op onze Dag van de Ondernemer alle ondernemers extra aanmoedigen en hen een hart onder de riem steken. Want ondernemen: dat is bergop, maar bergaf. Dat is klimmen en dalen. Ja, ondernemers kan je vergelijken met flandriens. En velen rijden momenteel de zwaarste rit van hun leven", zegt Lynn Daniels.
UNIZO Limburg strikte voor zijn campagne tien Limburgse ondernemers die ook in het echte leven wielerliefhebber zijn: 5 mannen en 5 vrouwen. “Daarbij maken we de vergelijking tussen het parcours dat ze met de fiets afleggen en het echte leven als ondernemer. Met hindernissen, het stoempen en freinen, afzien en genieten. Tegelijk verwijzen we in de campagne naar de ondersteuning die ondernemers zowel vanuit UNIZO als vanuit de overheid en VLAIO kunnen krijgen in deze harde tijden", zegt Eric Bervoets.
UNIZO Beringen zal ook blijven opkomen voor de belangen van de ondernemers in Beringen, ook tijdens deze crisis. "Denk maar bv. aan de nieuwe oppervlaktebelasting voor alle ondernemers die voorzien is door het stadsbestuur vanaf 2021 met een meeropbrengst van 1 miljoen euro per jaar. Ook de Beringse ondernemers werken iedere dag keihard om het hoofd boven water te houden tijdens deze crisis en hen dan nu ook nog eens extra te gaan belasten vanuit het stadsbestuur is onaanvaardbaar. Wij verwachten dan ook, zoals door het stadsbestuur werd beloofd, dat ze toch nog een grondige aanpassing van het belastingreglement zullen doorvoeren waarbij de geplande opbrengsten zullen naar beneden worden gehaald. En misschien nu nog een positieve boodschap hieromtrent door het stadsbestuur op deze Dag van de Ondernemer, het zou een mooi teken zijn van respect naar hun ondernemers", zegt Patrick Coun tot slot.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 21/12 Beringen - Twee woninginbraken in Gestelstraat
  • Zo 21/12 Beringen - Elfde plaats voor Turkse FC
  • Zo 21/12 Beringen - Vijfde plek voor KFC Paal-Tervant
  • Zo 21/12 Beringen - Stal Sport: 11de na 15 wedstrijden
  • Zo 21/12 Beringen - Weerstand Koersel op 3 punten van leider

Kalender Beringen

Maandag
22
December

Levende Bibliotheek in de Bib van Berin

Levende Bibliotheek in de Bib van BerinVandaag Een boek lezen is boeiend, maar een écht levensverhaal horen recht uit de mond van een stadsgenoot? (…)
Maandag
22
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Maandag
22
December

ELAN Filmavonden: 'Radioman'

ELAN Filmavonden: 'Radioman'Vandaag Mei 1940. Terwijl Europa op de rand van oorlog verkeert, kruisen in het iconische Flageygebouw in (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Ondernemen: Dat verdient respect
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie