Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Onveilige werken aan Posthoornstraat

Dinsdag 13 februari 2018
Onveilige werken aan Posthoornstraat - Beringen
De werken, die momenteel in de Posthoorstraat aan de gang zijn in opdracht van Aquafin, worden niet op een veilige manier uitgevoerd. Dat zeggen de buurtbewoners, die dat al meermaals hebben aangeklaagd bij de aannemer en ook de veiligheidscoördinator van de werf heeft al twee keer gewezen op de onveilige situatie. Ria Wauters spreekt namens de buurt: "We kunnen heel moeilijk onze huizen bereiken op een veilige manier. We hebben ons al flink kwaad gemaakt maar er gebeurt heel weinig. De stoepen liggen vol zand en puin. Er zijn overal gevaarlijke putten en die zijn niet altijd dichtgemaakt of afgemaakt. Er is zelfs niet genoeg nadar om rond de grote bouwput te zetten. Die staat bovendien gewoon los in de betonblokken, bij hevige wind vliegen die weg. Ik durf hier mijn auto niet in de buurt parkeren. Er is een mevrouw die met een kinderwagen over de werf moet, dat is echt niet te doen".
Schepen van openbare werken Jean Vanhees kwam vandaag ook ter plaatse kijken. "Het is geen werf van de stad maar van Aquafin. Ik heb wel de verslagen van de veiligheidsadviseur gezien. We zullen het probleem dan ook aankaarten bij de aannemer en Aquafin", zegt schepen Vanhees.
Bij Aquafin wordt veel belang gehecht aan veiligheid op werven en daarom zullen zij de nodige stappen ondernemen. "Wij gaan dit zeker opnemen met onze veiligheidsdienst. Voor ons is veiligheid op de werf een belangrijke prioriteit, zegt Anja De Wit van Aquafin.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Eetkamer tafel Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Onveilige werken aan Posthoornstraat
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie