Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Opnieuw 8 rijbewijzen ingetrokken in Beringen

Donderdag 9 januari 2020
Opnieuw 8 rijbewijzen ingetrokken in Beringen - Beringen
Gisteren zette de lokale politie Beringen/Ham/Tessenderlo opnieuw een verkeersactie op tegen straatracers. 8 bestuurders dienden het rijbewijs onmiddellijk in te leveren. Gisteren werden in Beringen zo’n 2.000 bestuurders gecontroleerd op snelheid. 97 bestuurders duwden té hard op het gaspedaal. Koploper hierbij vormden opnieuw de Paalsesteenweg en de Kasteletsingel in Beringen. Hier werd bij 6 bestuurders het rijbewijs onmiddellijk ingetrokken. De wagens behaalden er snelheden tot maar liefst 145 km/uur waar 90 km/uur toegelaten is.
"Wij weten reeds langer dat de Paalsesteenweg en de Kasteletsingel een doorn in het oog vormen op het vlak van snelheidsovertredingen. Verkeersveiligheid vormt één van de prioriteiten binnen onze zone. Wij blijven dan ook bewust verder inzetten op deze acties", zegt burgemeester Vints.
Er werden ook controles uitgevoerd op de Koolmijnlaan, de Molendijk, de Hasseltsesteenweg, de Koerselsesteenweg in Beringen en op de Heidestraat in Ham. Op de Koerselsesteenweg en de Beringersteenweg werden nog eens 2 rijbewijzen ingetrokken. De inspecteurs stelden ook enkele pv’s op voor drugs- en wapenbezit, het rijden onder invloed van alcohol, het gebruiken van de smartphone achter het stuur, het niet dragen van de veiligheidsgordel, het negeren van het rode verkeerslicht en het niet voldoen aan de technische eisen van het voertuig.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Terracotta potten Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Opnieuw 8 rijbewijzen ingetrokken in Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie