Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Oproep tegen verspilling

Vrijdag 1 februari 2019
Oproep tegen verspilling - Beringen
Lieselotte Verspreet uit Paal deed deze week een oproep op sociale media om meer gebruik te maken van de app 'Too Good To Go'. En ze wil vooral dat er meer handelaars uit Beringen meedoen. De app gaat de strijd aan tegen voedselverspilling. Too Good To Go werkt met verrassingspakketten. Het eten dat je redt bij Too Good To Go bestaat uit alle heerlijke en nog perfect eetbare producten die winkels en restaurants weggooien na sluitingstijd. Ze werken samen met bakkerijen, restaurants, hotels en supermarkten die elke dag verse producten in de toonbank leggen of die minder verkocht hebben dan eerst gedacht. Hierdoor weet je nooit exact wat je meekrijgt tot je effectief op de locatie bent.
In Beringen is er nog maar één handelaar die meedoet en dat is Herba Natuurwinkel. De winkel heeft via de app al een paar vaste klanten die om hun pakketje komen rond sluitingstijd. Zo krijg je bijvoorbeeld voor een pakketje van 4,29 euro goederen ter waarde van minstens 12 euro.
"Ik vind het echt een tof concept. Ik ben iemand die graag nieuwe producten proeft en in de box weet je nooit op voorhand wat erin zit. Ik heb enkel ervaring met de box in de Herba winkel in Beringen. Je krijgt zeker waar voor je geld, vind ik toch. Ik denk dat het ook iets goeds is voor de handelaars: geen voedselverspilling, toch nog wat centjes én klanten leren je winkel kennen via de app. Zo kende ik de Herba winkel helemaal nog niet. Je kijkt als klant ook vanzelf in de winkel rond", zegt Lieselotte.
Wij gingen gisterenavond ook ons pakketje afhalen en werden verrast met een leuke box met allerlei lekkere dingen. En we waren niet alleen, de app begint langzaam bekend te geraken in Beringen. En ook bij de natuurwinkel in Beringen reageren ze positief op het initiatief. Er moet veel minder weggegooid worden. Meer info via deze link. (Hans Put)
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Terracotta potten Te koop grote weide
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Oproep tegen verspilling
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie