Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Ontgraving kerkhof Beverlo

Maandag 3 april 2023
Ontgraving kerkhof Beverlo - Beringen
Stad Beringen start met ontgravingen op de begraafplaats van Beverlo en de ontruiming van de verlopen graven in Beringen-Centrum. Op 15 oktober 2021 maakte de stad bekend dat enkele oude begraafzones met verlopen concessies op de begraafplaats van Beverlo ontgraven gingen worden om plaats te maken voor de huidige en nieuwe begraafvormen. Jean Vanhees, schepen van Openbare Werken, verduidelijkt: “Ligt het graf van jouw dierbare(n) in een zone die ontruimd zal worden? Dan kan je de attributen die je wil houden voor 24 april ophalen. Om de ontgraving sereen te laten verlopen vragen we ook om geen bloemstukken meer te plaatsen.” 
De zone waar ontgraven wordt, zal tijdens de uitvoering van de werken niet toegankelijk zijn. Deze zone zal ook afgeschermd worden. In een latere fase wordt ook een herinrichting gedaan van de begraafplaats van Beverlo. "Zo integreren we de nieuwe begraafvormen en verbeteren we de padenstructuur", zegt de schepen nog.
Begraafplaats Beringen-Centrum
Momenteel is er nog geen exacte datum voor de bovengrondse ontgraving in het centrum. De nabestaanden werden sinds 12/10/2021 op de hoogte gebracht van de ontruiming. De administratieve procedure is dan ook afgerond. Er kunnen geen aanvragen meer aangenomen worden. 
“Na het bekendmaken van de ontgravingen op onze verschillende begraafplaatsen merkten we dat veel mensen heel wat vragen hadden. We begrijpen de intensiteit van deze situatie en hebben ook begrip voor de reacties van de nabestaanden. Daarom hebben we op onze begraafplaatsen, maar ook via een online én fysiek invulformulier, inwoners de kans gegeven om met onze dienst contact op te nemen. Dankzij deze oproep hebben we heel wat mensen kunnen verder helpen”, zegt schepen van Burgerzaken Ann-Sofie Vanoverstijns tot slot. 

Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Vintage Tafel en zes stoelen.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Ontgraving kerkhof Beverlo
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie