Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Paalse zusjes openen Yügen Pop-up in Japanse tuin

Maandag 13 februari 2017
Paalse zusjes openen Yügen Pop-up in Japanse tuin - Beringen
Chloë en Magali Spzyt, de twee Beringse zusjes die vorig jaar Mijn Restaurant wonnen, gaan in de Hasseltse Japanse tuin een pop-uprestaurant openen. "Ons pop-upavontuur vorig jaar is ons zo goed bevallen dat we geen seconde twijfelden om een nieuw pop-uprestaurant te starten hier in Limburg. Chloë heeft net haar koksdiploma behaald en is momenteel volop bezig met de start van een eigen zaak. In afwachting daarvan kunnen we onze fans al een keer van iets nieuws te laten proeven", vertelt Magali.
"Het leuke aan een pop-up is de afwisseling. Je kan erg leuke concepten bedenken en uitwerken en elke keer iets volledig nieuws op poten zetten. Wij genieten het meest van eenvoudige gerechten, met verse pure producten. Of die nu Italiaans of Aziatisch geïnspireerd zijn, de essentie blijft hetzelfde.
Met Yūgen willen we de sfeer en schoonheid van de Japanse cultuur weergeven. Voor ons staan puurheid, subtiliteit en authenticiteit daarbij centraal. Een prachtige locatie als de Japanse tuin draagt alleen maar bij tot die beleving", gaat Chloë verder.
"De authentieke smaken en ingrediënten van Japan worden gecombineerd met gekende westerse invloeden in toegankelijke gerechten. Je mag daarbij natuurlijk ook nog een goed glas wijn en enkele cocktails verwachten", besluit Magali.
De pop-up is geopend van 4 tot 26 maart. Zowel op weekdagen als in het weekend wordt er ontbijt, lunch en diner voorzien met een mix van typisch Japanse gerechten en dranken of westerse klassiekers met een Aziatische toets.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Paalse zusjes openen Yügen Pop-up in Japanse tuin
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie