Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Pieter Timmers traint opnieuw

Dinsdag 7 augustus 2018
Pieter Timmers is terug aan het trainen. Dat laat hij weten via sociale media. "Toen ik vorige week maandagnacht in het ziekenhuis vernam dat mijn EK in het water viel, was dat een serieuze klap in m’n gezicht. Ik ging voor goud op de 100 vrije slag en kon niet geloven dat die race mij werd afgenomen. Ik was er mentaal dan ook nog niet meteen klaar voor om officieel af te moeten zeggen voor heel het EK, maw: ook voor de 50 vrije slag woensdag. Ik had een houvast nodig de voorbije dagen. Nu ben er ik echter klaar voor om het te laten gaan. Te ondergaan. Ik herstel goed en ben al enkele keren terug gaan zwemmen. Niets intensief want ik mag niets overhaasten, maar ik ben blij dat dat al lukt aangezien de ziekte weken of zelfs maanden kan aanslepen. Een terugval is nog mogelijk blijkbaar, dus de komende weken wordt het een uitdaging om én naar mijn lichaam te luisteren én klaar te geraken voor de World Cup Tour met als eerste stop Kazan van 7 tot 9 september. Opgeven heeft nooit in mijn woordenboek gestaan, ook nu niet", zegt Timmers.
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Overgordijnen Mandoline snijmachine
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Pieter Timmers traint opnieuw
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie