Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Renteloze lening voor energiezuinige renovaties

Dinsdag 30 augustus 2022
Renteloze lening voor energiezuinige renovaties - Beringen
In de aanloop naar de eerste schooldag wordt ook de eerste nieuwe Vlaamse Mijn VerbouwLening getekend, die vanaf 1 september geactiveerd wordt. Vlaams minister van Energie Zuhal Demir kwam deze ochtend naar Koersel om deze voor te stellen. Mijn VerbouwLening is een renteloze lening tot 60.000 euro voor de laagste en middeninkomens. Carien Neven, voorzitter van Energiehuis Limburg: “Al van bij het ingaan van de nieuwe renteloze lening vandaag, is de interesse groot. Bij ons Energiehuis Limburg, die deze leningen in Limburg zal beheren, kwamen er al meer dan 300 (aan)vragen binnen.“ Eén van de allereerste aanvragers van de nieuwe Vlaamse Mijn VerbouwLening getuigt. Patrick Roose uit Koersel zet de Mijn VerbouwLening in om zijn dak te isoleren. Hij overweegt ook om zonnepanelen te installeren. “Dankzij deze lening is renoveren nu ook voor mij betaalbaar. Ik kan tot 60.000 euro renteloos lenen. Dankzij de verlengde terugbetaaltijd tot 25 jaar wordt het project behapbaar. Voor mij is het gratis advies van Energiehuis Limburg ook wel een extra stimulans. Verbouwen brengt heel wat vragen en onzekerheden met zich mee. Dankzij de begeleiding van de energie-experts weet ik zeker dat ik de juiste ingrepen doe", zegt Roose.
"Samen met de MijnVerbouwPremie heeft Vlaanderen meer dan 1 miljard euro klaar staan om mensen te helpen bij het energiezuinig maken van hun woning, de enige manier om ons ook tegen toekomstige hoge energietarieven te beschermen”, zegt Vlaams minister van Energie Zuhal Demir. 
Hans Vermeulen, gedelegeerd-bestuurder van Energiehuis Limburg: “Met krediet alleen kan je weinig in beweging zetten. Maar advies geven en mensen begeleiden bij het renoveren heeft ook alleen zin als ze de middelen hebben om te investeren. Het energiehuis kreeg dankzij de unieke samenwerking tussen energie- en kredietadviseurs, waardoor zij globale oplossingen bieden, ondertussen al duizenden Limburgers aan het renoveren. Ons energiek partnerschap – bestaande uit Onesto, Stebo, Dubolimburg, Limcoop, Fluvius en de provincie Limburg - zet nu met verenigde kracht haar schouders onder het toeleiden naar en begeleiden van aanvragers van de Mijn VerbouwLening.”
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Solomio deken wol
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Renteloze lening voor energiezuinige renovaties
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie