Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Ridley onthult nieuwste racefiets

Maandag 9 juli 2018
Ridley onthult nieuwste racefiets - Beringen
Ridley onthulde gisteren hun nieuwste racefiets. De Noah Fast is het resultaat van maanden intensief testen met CFD (Computional Fluid Dynamics). En testen in de windtunnel hebben een uiterst nauwkeurig beeld van de luchtstromen opgeleverd. Deze gegevenspunten zijn gebruikt om de aerodynamische prestaties van de fiets te verbeteren door de luchtweerstand rond de hele fiets terug te dringen. "Dit konden we bereiken dankzij onze ‘benadering van de fiets als geheel’. Dit leverde de meest aerodynamische vormen voor de hele fiets op met meerdere optimalisaties en geïntegreerde onderdelen", zegt ingenieur Toon Wils.
"Uiteraard is het voorste deel van de fiets belangrijk als je hem aerodynamisch wil maken. Daar aan de voorkant van de fiets smelt de balhoofdbuis prachtig samen met de onderbuis en voorvork. Diezelfde balhoofdbuis past ook keurig bij het stuur. Strak en simpel. Het stuur zelf is een bijna naadloze integratie van stuur en stuurpen. Gebaseerd op dat ene aerodynamische profiel en nog altijd comfortabel. De zadelpenklem is in de binnenkant van het frame geïntegreerd. De zadelpen zelf is framespecifiek en past in datzelfde aerodynamische profiel. Ridley is er ook in geslaagd rem- en schakelkabels volledig te integreren. Vanuit de grepen door de stuur-/stuurpencombinatie langs de F-Steerer via de balhoofdbuis het frame in. Niet onnodig moeilijk. Geen kabels betekent geen kabelingangen en daardoor minder turbulentie. Simpel. Bijpassende spacers maken het af. Die zorgen ervoor dat het frame en het stuur zo strak mogelijk zijn uitgelijnd", zegt Toon wils nog.
Het was André Greipel die de fietst testte op het circuit van Zolder.
Ridley onthult nieuwste racefietsRidley onthult nieuwste racefietsRidley onthult nieuwste racefiets
Recentste nieuws Beringen
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden
  • Do 18/12 Beringen - Moslims en christenen vieren samen kerst
  • Do 18/12 Beringen - Vrachtwagen in brand gestoken

Kalender Beringen

Donderdag
18
December

Ode aan de verwondering

Ode aan de verwonderingVandaag Caroline Pauwels schreef een prachtige ode aan de verwondering. Een pleidooi om je zintuigen open (…)
Donderdag
18
December

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Donderdag
18
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Ridley onthult nieuwste racefiets
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie