Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Slagkracht keert terug naar de terril

Woensdag 4 september 2019
30 jaar mijnsluiting Beringen
Slagkracht keert terug naar de terril - Beringen
Het ondertussen welbekende muziekevenement Slagkracht is toe aan haar derde en meteen ook grootste editie. Het gratis festivalletje bovenop de mijnterril van Beringen pakt uit met een straffe line up en investeert ook serieus in de productie. Between The Hills vzw en de organisatie achter Slagkracht hebben de krachten gebundeld en beloven een recordeditie neer te zetten, mits de weergoden hun volgende zaterdag goed gezind zijn.
Op de line up prijken heel wat interessante namen. Zo zal de 12-jarige Lummense Hannelore Sacré – Dj Sacred – het feestje mogen openen. Ze draait loeiharde techno en ze heeft alles in zich om een grote carrière uit te bouwen. Vervolgens staan ook de heren van Blanca op de affiche en de melodische techno van Pelace, die onlangs nog Rock Herk afsluiten.
Als hoogtepunten van de avond komen Antwerpenaar Arno Lemons en Berlijnse Belg Locked Groove afzakken naar de Be-Mine. Arno Lemons speelde afgelopen editie van Pukkelpop in de populaire booth, terwijl Locked Groove maar zelden naar zijn geboorteland afzakt om een dj-set af te werken. Zeker de moeite waard dus om hiervoor de beklimming naar boven aan te zetten! De stage en dj-booth zal dit jaar gebouwd worden door de specialisten van Vakwerk, maar ook zelf doet de organisatie hun uiterste best om alles tot in detail af te werken boven op de berg. Nieuw dit jaar is ook dat het einduur verlaat is naar 2 uur, zodat de feestvierders ook kunnen dansen in een spectaculaire lichtshow in het donker. Ook hecht de organisatie weer veel belang aan ecologie en zullen er weer herbruikbare asbakken en bekers aanwezig zijn.
Slagkracht 2019 zal doorgaan op 7 september van 17u tot 02u en is zoals altijd gratis voor jong en oud!
Nieuwere berichten in '30 jaar mijnsluiting Beringen'
  • 25/11/'19Beringen - Winterwandeling van de vrienden
  • 20/11/'19Beringen - Kerstconcert in teken van 30 jaar mijnsluiting
  • 11/11/'19Beringen - Applaus voor 'MIJNvrouw'
Oudere berichten in '30 jaar mijnsluiting Beringen'
  • 28/10/'19 Beringen - Wij zijn uitgebold!
  • 12/09/'19 Beringen - Boekvoorstelling '30 jaar mijnsluiting Beringen'
  • 03/09/'19 Beringen - Expo Commerce op de cité

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Essenhouten salontafel
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Slagkracht keert terug naar de terril
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie