Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Spectrumcollege zet extra in op Moderne Talen

Woensdag 23 februari 2022
Spectrumcollege zet extra in op Moderne Talen - Beringen
Sinds kort erkent de Vlaamse Regering de studierichting Moderne Talen in de derde graad van het secundair onderwijs. Leerkrachten en experts ontwikkelen op dit moment specifieke eindtermen voor de richting. Het Spectrumcollege in Beringen biedt Moderne Talen al aan in de tweede graad en is verheugd vanaf september 2023 ook een volwaardige doorstroom in de derde graad te kunnen inrichten. Yves Bormans, campusdirecteur van de bovenbouw van het Spectrumcollege in Beringen, is overtuigd van de toekomstperspectieven die een richting als Moderne Talen biedt. “Tot op heden is het alleen mogelijk om binnen het domein Taal en cultuur te kiezen voor Latijn - Moderne Talen. Met de goedgekeurde richtingen Taal- en Communicatiewetenschappen en Moderne Talen kunnen in de toekomst meer leerlingen kiezen voor een uitdagende talenrichting. Beide bereiden goed voor op een academische vervolgopleiding in het hoger onderwijs zoals Taal- en letterkunde of Toegepaste taalkunde.” 
Taaltechnologie en -wetenschappen 
Terwijl bij Taal- en communicatiewetenschappen cultuur en communicatie mee centraal staan, ligt bij Moderne Talen de focus volledig op de talencomponent. In de opleiding combineer je een brede algemene vorming met een uitgebreid pakket talen en verdiep je je communicatievaardigheden in het Frans, Engels, Nederlands en een vierde vreemde taal. Ook leerlingen met een uitgesproken interesse voor taalwetenschappen zullen aansluiting vinden bij de richting Moderne Talen. “
Je krijgt er een introductie in taaltechnologie en verdiept je in verschillende componenten van het wetenschapsdomein moderne talen. Leerlingen die dit boeiend vinden en sterk zijn in het structureren en verwerken van informatie zullen zich dan ook zeker thuis voelen in de richting", zegt Bormans nog. Meer info vind op de website van het Spectrumcollege .
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Overgordijnen Solomio deken wol
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Spectrumcollege zet extra in op Moderne Talen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie