Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Stal Sport verliest opnieuw

Zondag 15 december 2019
Wedstrijdverslag
Stal Sport verliest opnieuw - Beringen
Stal-kapitein Jonas Michels moest geschorst toekijken bij de match tegen Grote Heide. En dat op zijn verjaardag. Maar zijn maats konden hem geen verjaardagscadeau bezorgen. Integendeel, Stal Sport leed opnieuw een nederlaag tegen een tegenstrever die normaal gesproken haalbaar had moeten zijn. De eerste helft was nog redelijk gelijkopgaand, met toch een licht overwicht voor de bezoekers. De eerste kans was ook voor hen, met een schot in de 16de minuut, dat naast ging. Drie minuten later was het echter wel raak, toen een hoekschop van Van Beers via de hand van de thuisdoelman binnen waaide. Stal was - alweer - op achtervolgen aangewezen. Maar het kon voor de rust slechts eenmaal voor gevaar zorgen. Niels Pirotte knalde vlak voor de rust een metertje naast. Ruststand 0-1. De zoektocht naar de gelijkmaker werd in de tweede helft aangevat, zonder dat Stal veel kansen kon creëren. Integendeel, door te gretig de weg naar voren te zoeken, kwamen er gaten achteraan en daar profiteerden de bezoekers optimaal van. In de 60ste minuut werd het 0-2 toen de bezoekers konden doorbreken op rechts en de bal in de voeten van Belmans werd gespeeld. Die knalde buiten bereik van Soner Aliostaoglu de bal tegen de netten. Luttele minuten later was het diezelfde Belmans die de 0-3 aantekende en meteen was de wedstrijd gespeeld. De ongeordende pogingen van Stalse kant leverden nog een grote kans op, toen Maxim Aerts een kwartie voor tijd op de lat kopte, maar vijf minuten later werd het nog 0-4 via Peeters. De ingevallen Joeri Piens knalde even later nog op doel, maar de bezoekende doelman redde knap. Maxim Aerts kon in de slotminuut nog de eerreddende tegentreffer op de bordjes zetten toen hij een hoekschot prachtig kon binnenkoppen. Al is er weinig eer mee gered na een dergelijk slappe vertoning vanwege de thuisploeg. Een nieuwe trainer zal heel wat werk hebben om na de winterstop opnieuw een behoorlijk peil in het Stalse spel te krijgen. De onderbreking komt in ieder geval op tijd. (Jean Vanhees) 
Nieuwere berichten in 'Wedstrijdverslag'
  • 06/12/'25Beringen - Pandoering voor Stal Sport
  • 16/11/'25Beringen - Stal Sport legt er vijf in het mandje
  • 02/11/'25Beringen - Stal Sport verliest in Nieuwerkerken
Oudere berichten in 'Wedstrijdverslag'
  • 08/12/'19 Beringen - Gelijkspel voor Weerstand Koersel
  • 08/12/'19 Beringen - Stal Sport weer onderuit
  • 01/12/'19 Beringen - Koersel wint uit met 2-4

Kalender Beringen

Woensdag
14
Januari

Nieuwjaarsdrink Femma Koersel

Nieuwjaarsdrink Femma KoerselVandaag Zin in een Nieuwjaarsdrink ? Femma Koersel nodigt ge uit! Breng je vriendin, zus, moeder, dochter (…)
Woensdag
14
Januari

Art Lutgart: Alyssia Reale

Art Lutgart: Alyssia RealeVandaag Alyssia Reale onderzoekt in haar sculpturen hoe consumptieobjecten, vaak speelgoed uit de (…)
Donderdag
15
Januari

Lezing Rudi Vranckx

Lezing Rudi VranckxMorgen Oorlogsjournalistiek is als een puzzel: hoe meer stukken je kan leggen, hoe dichter bij (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Te koop grote weide
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Trouwring verloren bij schaatsbaan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Stal Sport verliest opnieuw
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie