Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Studeren in de bib of Club 9

Maandag 29 november 2021
Studeren in de bib of Club 9 - Beringen
De examenperiode is in aantocht, en ook de Beringse scholieren en studenten bereiden zich daar op voor. Veel leerlingen beschikken vaak niet over de nodige faciliteiten om degelijk te studeren, zoals een eigen werkplek, goed internet of een stille omgeving.  De bibliotheek zet daarom vanaf 6 december haar deuren open voor blokkende scholieren en studenten. Ondanks de verstrengde veiligheidsmaatregelen heeft het stadsbestuur beslist om door te zetten met het initiatief.
“De nood aan een stille studeerplek is in de huidige omstandigheden, wanneer we overdag met veel meer thuis zijn dan gewoonlijk, des te groter. In onze vernieuwde bib beschikken we over een ruime en goed verluchte polyvalente zaal om dit in alle veiligheid te laten verlopen,” zegt schepen De Weyer. Nog tot en met zaterdag 15 januari 2022 zijn leerlingen welkom in de bib in de Graaf van Loonstraat om zich voor te bereiden op de examens.
“Er zijn 17 studieplaatsen voorbehouden in de polyvalente ruimte, die afgescheiden ligt van de leeszaal van de bib. Wifi en stopcontacten zijn voorzien. Er zijn natuurlijk ook een aantal corona-afspraken. De studieplek vrij verlaten om de benen te strekken kan, maar zonder de andere studenten te storen uiteraard. Er wordt ontsmettingsmiddel voorzien en men draagt een mondmasker bij het binnenkomen in de bib.
Jeugdhuis Club 9 organiseert ook weer een blokbar. Je kan bij hen terecht van 20 december tot 9 januari van 9u tot 17u, elke dag behalve de feestdagen. “Samen studeren in Club 9 heeft verschillende voordelen,” aldus Club 9-voorzitter Tom Hermans, “Zien studeren doet studeren, er is minder afleiding dan thuis en de pauzes zijn fijner als je die samen met lotgenoten kan nemen.” Club 9 voorziet voor 20 studenten een plek met wifi, stopcontact en koffie.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 12/01 Beringen - Miel Vandersmissen overleden
  • Ma 12/01 Beringen - Jeanneke Philips overleden
  • Ma 12/01 Beringen - Freddy Horemans overleden
  • Ma 12/01 Limburg telt minste bloeddonaties
  • Ma 12/01 Beringen - Deva Meubelen

Kalender Beringen

Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'Vandaag In deze biografische prent brengt Richard Linklater ode aan Lorenz Hart, tekstschrijver van (…)
Maandag
12
Januari

Wisselwerking: Angelique Treur

Wisselwerking: Angelique TreurVandaag Couleur Locale: tem 22 februari 2026. ‘Sinds 2015 volg ik avondschool Fotografie op CVO De (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Horman garagepoort Mandoline snijmachine
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Studeren in de bib of Club 9
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie