Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Trampoline Palfit pakt al meerdere titels

Donderdag 7 februari 2019
Ploeg in de kijker
Trampoline Palfit pakt al meerdere titels - Beringen
Eind november 2018 ging het wedstrijdseizoen voor de trampolinespringers van Palfit Paal reeds van start met schitterende resultaten. In januari 2019 voegden de jongens en meisjes hier nog enkele Limburgse kampioenen aan toe. Het weekend van 24 en 25 november 2018 openden de jongste meisjes van de trampolinegroep het seizoen met hun eerste wedstrijd in de categorie recrea 7-8 jaar. Voor Palfit Paal kwamen Febe Swerts, Enora Roelandt, Julie Theunissen en Silke Emmers in actie. Zij namen deel op de minitrampoline en de grote trampoline. Bij deze meisjes krijgt iedereen een medaille op basis van het aantal gesprongen punten. Op de minitrampoline nam Silke een zilveren en namen Febe, Enora en Julie een gouden medaille mee naar huis. Op de grote trampoline werd Silke beloond met een bronzen medaille, Enora met een zilveren en Julie en Febe met een gouden medaille.
Aan het begin van 2019 was het dan de beurt aan alle springers van het C-niveau op de dubbelminitrampoline. Deze eerste provinciale voorronde ging door in het weekend van 12 en 13 januari en was meteen ook het Limburgs kampioenschap. Palfit Paal liet duidelijk op deze wedstrijd dan ook meteen van zich horen. In de categorie C11-12 jongens zetten Niels Verboven en Dean Smeyers hun beste beentje voor. Dean mocht dan ook trots zijn op de 2e plaats voor Limburg en Niels mocht huiswaarts keren met de gouden medaille en dus ook de titel van Limburgs kampioen! Ook in het open klassement wisten deze jongens zeker hun mannetje te staan en wist Dean een 11e en Niels een 4e plaats te bemachtigen. In de categorie C11-12 meisjes kwamen Hanne Engelen en Febe De Vreese in actie. Hanne wist zich op het podium te plaatsen met een knappe 3e plaats voor Limburg en Febe behaalde een mooie 9e plaats. Ook zij wisten in het open klassement een mooie ranking te behalen, namelijk een 8e plaats voor Hanne en een 43e voor Febe. Als laatste kwam Maite Swerts nog aan de beurt in de categorie C13-14 met een mooie 5e plaats voor Limburg en een 33e plaats in het open klassement. Voor Febe De Vreese en Niels Verboven was het dit weekend niet alleen dubbelminitrampoline, maar eveneens ook grote trampoline. Febe sprong in de categorie C11 een knappe 2e plaats voor Limburg en Niels wist ook op de grote trampoline in de categorie C12 zichzelf tot Limburgs kampioen te kronen.
En alsof dat nog niet voldoende was, pakte hij zelfs in het open klassement de 1e plaats. Als volgende kwam Lotte Goossens in actie in het weekend van 19 en 20 januari. Zij springt in de categorie I9 en krijgt een medaille uitgereikt op basis van het behaalde aantal punten. Zo wist Lotte op de dubbelminitrampoline een gouden medaille in de wacht te slepen en op de grote trampoline een zilveren. Als laatste kwamen in het weekend van 26 en 27 januari onze springers van het B-niveau aan de beurt om te schitteren op hun Limburgs kampioenschap grote trampoline. Voor Palfit Paal kwam in de categorie B11 Dean Smeyers in actie en liet meteen zien dat Palfit Paal aanwezig was. Hij wist zichzelf dan ook de titel Limurgs kampioen toe te eigenen en behaalde in het open klassement een mooie 3e plaats. Ook Hanne Engelen kwam op deze wedstrijd in actie in de categorie B12 en ook zij wist een 1e plaats en dus de titel Limburgs kampioen te bemachtigen. In het open klassement behaalde zij een 9e plaats. (Karen Vanschoren)
Trampoline Palfit pakt al meerdere titelsTrampoline Palfit pakt al meerdere titelsTrampoline Palfit pakt al meerdere titelsTrampoline Palfit pakt al meerdere titelsTrampoline Palfit pakt al meerdere titelsTrampoline Palfit pakt al meerdere titels
Nieuwere berichten in 'Ploeg in de kijker'
  • 24/11/'25Beringen - Handbalclub Beringen JM12 wint van HC Overpelt
  • 24/11/'25Beringen - JM16 United West wint spannende thuismatch
  • 26/03/'25Beringen - Tumbling Palfit Paal
Oudere berichten in 'Ploeg in de kijker'
  • 28/01/'19 Beringen - Limburg Shotguns klaar voor nieuw seizoen
  • 28/01/'19 Beringen - Stalvoc Beverlo verpulvert Helios Zonhoven
  • 28/01/'19 Beringen - Futsal Acli Beverlo pakt de leiding

Kalender Beringen

Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'Vandaag In deze biografische prent brengt Richard Linklater ode aan Lorenz Hart, tekstschrijver van (…)
Maandag
12
Januari

Wisselwerking: Angelique Treur

Wisselwerking: Angelique TreurVandaag Couleur Locale: tem 22 februari 2026. ‘Sinds 2015 volg ik avondschool Fotografie op CVO De (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Trouwring verloren bij schaatsbaan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Trampoline Palfit pakt al meerdere titels
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie