Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Twee rijbewijzen ingetrokken

Zondag 24 oktober 2021
Twee rijbewijzen ingetrokken - Beringen
Het voorbije weekend waren er opnieuw snelheids- en verkeerscontroles in de politiezone Beringen/Ham/Tessenderlo. Eén voertuig werd uit het verkeer gehaald en twee rijbewijzen werden onmiddellijk ingetrokken. In Beringen werd onder meer gecontroleerd op de Kasteletsingel, Lummenseweg, Hasseltsesteenweg, Paalsesteenweg, Koerselsesteenweg en Heppensesteenweg, in Tessenderlo op de Sparrenweg en in Ham op de Heppensesteenweg.
In Beringen werd op de Lummenseweg een voertuig opgemerkt tegen een snelheid van 120 km/u. waar 70 is toegelaten en op de Kasteletsingel reed een voertuig 130 km/u. bij een toegelaten snelheid 70 km/u. De twee bestuurders dienden hun rijbewijs onmiddellijk in te leveren. Hoge snelheden werden ook nog vastgesteld in Beringen op de Hasseltsesteenweg (101 km/u. bij een toegelaten snelheid van 70 km/u.), de Paalsesteenweg (108, 101 en 102 km/u. bij een toegelaten snelheid van 70 km/u. en in Tessenderlo op de Sparrenweg (106 km/u. bij een toegelaten snelheid van 70 km/u.).
Eén voertuig werd uit het verkeer gehaald omdat de bestuurder geen geldig rijbewijs had. In totaal werd de snelheid gecontroleerd van 1243 voertuigen. 196 Voertuigen reden te snel en werden geverbaliseerd (15,7 %). Tijdens de actie werden nog andere inbreuken vastgesteld: Zo reed een bestuurder onder invloed van alcohol. Andere inbreuken waren er voor het negeren van het rode verkeerslicht, drugs in het verkeer en een niet geldig keuringsbewijs.
Recentste nieuws Beringen
  • Za 20/12 Beringen - Geen verbod op verkoop van vuurwerk
  • Za 20/12 Beringen - Pieter Vanhoudtstraat wordt een fietszone
  • Za 20/12 Beringen - Manille Schoofs overleden
  • Za 20/12 Meer toeristen deze kerstvakantie
  • Za 20/12 Eindejaarsfeesten zijn vaak treurdagen

Kalender Beringen

Zaterdag
20
December

Radio Guga: Ondersteboven

Radio Guga: OnderstebovenVandaag Zet je schrap voor een verrassende avond, want Radio Guga is terug! In de theatershow (…)
Zaterdag
20
December

Levende Bibliotheek in de Bib van Berin

Levende Bibliotheek in de Bib van BerinVandaag Een boek lezen is boeiend, maar een écht levensverhaal horen recht uit de mond van (…)
Zaterdag
20
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei (…)
Zaterdag
20
December

Koersel Kerst

Koersel KerstVandaag Op zaterdag 20 en zondag 21 december verandert het centrum van Koersel in een (…)
Zaterdag
20
December

Kerstconcert

KerstconcertVandaag Kerstconcert 'Onder Ons Koersel' Treden op : Percussionata Koninklijke (…)
Zaterdag
20
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Twee rijbewijzen ingetrokken
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie