Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Twee voertuigen in beslag genomen

Dinsdag 21 januari 2025
Twee voertuigen in beslag genomen - Beringen
Zondag voerde de lokale politie Heusden-Zolder en Beringen/Ham/Tessenderlo een actie tegen alcohol in het verkeer en zette controleploegen in op verschillende locaties. Deze ploegen werden ondersteund door interceptieploegen in de nabije omgeving. Op de Kasteletsingel werd de aandacht van een interceptieploeg getrokken door twee voertuigen met een vlotte en sportieve rijstijl. De ploeg met anoniem voertuig observeert hen als ze beide aan de verkeerslichten door het groen rijden aan de Paalsesteenweg. "Beide trekken stevig op als ze voorbij de lichten zijn, en dus ook de snelheidscamera, om opnieuw in te houden aan de volgende verkeerslichten, aan de Nijverheidslaan, die ook op groen staan, maar waar ze opnieuw inhouden vanwege de snelheidscamera. Voorbij dit kruispunt geven beide opnieuw gas en houden niet meer in. Ze gaan vol door op de 2x2 rijstroken. Er hangt nevel en mist, de rijbaan is vochtig en het vriest lichtjes aan de grond waardoor er reëel slipgevaar is. Er zijn nog andere voertuigen op de rijbaan, die zij inhalen. Onze ploeg beslist om in te grijpen gelet op de gevaarlijke situatie. Beide voertuigen rijden achter elkaar. Als ze rijden ter hoogte van het achterste voertuig van de twee, rijdt onze ploeg 150 km/u. Ze dienen nog gas bij te geven en kunnen ook het eerste voertuig voorbijrijden. Eens op kop kunnen ze stelselmatig vertragen en uiteindelijk het verkeer, dat op 1 rijstrook rijdt ondertussen, volledig doen stoppen". 
In de file halen ze beide overtreders uit het verkeer. Beide voertuigen zijn in orde met de documenten en de bestuurders blazen negatief voor alcohol. De 30j bestuurder uit Beringen en de 23j bestuurder uit Genk geven dadelijk de feiten toe. De nodige processen-verbaal zijn opgesteld. De magistraat heeft beslist hun rijbewijs onmiddellijk in te trekken voor 15 dagen en de officier bestuurlijke politie besliste om hun voertuigen in beslag te nemen gelet op de gevaarsituatie. Zij zullen zich laten voor de politierechter moeten verantwoorden. De burgemeester van Beringen zal beslissen over de termijn van inbeslagname van hun voertuigen.
Recentste nieuws Beringen
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden
  • Do 18/12 Beringen - Moslims en christenen vieren samen kerst
  • Do 18/12 Beringen - Vrachtwagen in brand gestoken

Kalender Beringen

Donderdag
18
December

Ode aan de verwondering

Ode aan de verwonderingVandaag Caroline Pauwels schreef een prachtige ode aan de verwondering. Een pleidooi om je zintuigen open (…)
Donderdag
18
December

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Donderdag
18
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Warme winterjas van Taifun
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Twee voertuigen in beslag genomen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie