Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

U13 Cyclobal Beringen wint in Gent

Maandag 7 december 2015
U13 Cyclobal Beringen wint in Gent - Beringen
Winst voor cyclobalclub Het Zwarte Goud uit Beringen tijdens de Beker van Vlaanderen U13 in Gent. Organisator SNA Gent mikte met de duo’s Cornelis-Heirbrant en Blanchet-Oosterlinck voor bekerwinst. Vannieuwenhuyze Arvid en Nelis Vanesser van Genk’68 deden als jongsten vooral veel ervaring op en groeiden naarmate de wedstrijden vorderden. Alex Grigoryan en Connor Debackere van HZG Beringen wonnen tegen het Genkse duo met 11-0. Tegen Cornelis-Heirbrant misten ze een paar kansen en gingen zenuwachtig spelen, in de laatste minuten konden ze toch de 1-0 scoren. Blanchet-Oosterlinck maakten Connor en Alex het even moeilijk, tweemaal kwamen ze op voorsprong maar 2-2 werd de eindstand wat meteen een extra spel van 5min inhield. Na 3min. scoorden de Beringenaren en Alex wou het spel bevriezen maar door balverlies stonden de bordjes op een 50sec. van het einde weer gelijk. Spanning troef, iedereen zag al strafschoppen aankomen tot op 15sec. van het einde het beslissende doelpunt toch nog viel. Vreugde bij Beringen, tranen bij Gent.
Bij de U 17 gaat de winst naar Genk.  De Belgische Kampioenen Maarten Snoks – Kevin Faut van Genk’68 lieten de tegenstrevers geen kans, ze wonnen hun duels telkens met groot verschil. Gent kon geen ploeg inschrijven en HZG Beringen dienden door examens van Jonas Daniëls, de winnaar van vorig jaar, en ziekte van Renzo Debruyn hun drie ploegen te herschikken tot twee. Maikel Moons-Ian Debackere maakten de overstap naar de U17 en legden beslag op de tweede plaats voor hun ploegmaten, Patrick Dennis-Robbe Hannes.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 18/03 10.000 jeugdvoetballers meer
  • Wo 18/03 Beringen - Smartphoneverbod heeft positief effect
  • Wo 18/03 Zonnige dagen
  • Wo 18/03 Beringen - Inschrijven voor de seniorensportdagen
  • Di 17/03 Beringen - Brihang: Cut op de set

Kalender Beringen

Woensdag
18
Maart

Live Academie

Live AcademieVandaag De Academie Muziek en Woord en de bibliotheek bieden Berings talent graag een podium. Daarom (…)
Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiMorgen Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Essenhouten salontafel Eiken buffet Vintage stoelen tafel.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » U13 Cyclobal Beringen wint in Gent
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie