Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Veel interesse voor eerste Energiemarkt

Dinsdag 13 december 2022
Veel interesse voor eerste Energiemarkt - Beringen
In het Inloophuis in Beringen-Mijn werd vandaag een eerste Eneregiemarkt georganiseerd. En daar was duidelijk nood aan. Er kwam veel volk opdagen met vragen rond hun energiefactuur. En er waren schrijnende verhalen te horen. "De stijgende energieprijzen zorgen voor de nodige ongerustheid bij heel wat inwoners. Als stad merkten we dat de vraag naar info rond de energiemaatregelen en energiecrisis in het algemeen groot was. De energiecrisis laat niemand onberoerd, de verhalen zijn soms heel schrijnend. Om tegemoet te komen aan de duidelijke hulpvraag organiseerden we samen met SAAMO deze energiebeurs”, zegt schepen van Samenleven Ann-Sofie Vanoverstijns.
Er zijn in Beringen al heel wat (lokale) initiatieven die betrekking hebben op de energiecrisis.
"Vanuit de stad organiseerden we reeds zitdagen rond duurzaam wonen en energie. Ons uitgangspunt voor deze energiebeurs is een laagdrempelig infomoment vanuit het netwerk in samenwerking met onze gekende partnerorganisaties en bevoegde diensten ”, zegt burgemeester Thomas Vints.
“Ook vanuit het inloophuis, de welzijnscampus met de volwassenonderwijsinstellingen en de buurtwerking Beringen-Mijn bundelen we de signalen in verband met de stijgende energiekosten. Om ons steentje bij te dragen aan het correct informeren van de bewoners en heel specifiek die bewoners die de weg niet vinden naar het stadhuis en die in een kwetsbare positie leven, willen we een opstap maken. Hierbij gaan we vooral aanvullend op het bestaande aanbod te werk”, vult opbouwerker van SAAMO Liesbeth Brusselaers tot slot aan.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Aanbeeld 40 kg Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Veel interesse voor eerste Energiemarkt
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie