Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Veel volk voor expo 'Perdu'

Zondag 22 augustus 2021
Veel volk voor expo 'Perdu' - Beringen
Veel volk dit weekend voor de tentoonstelling 'Perdu' van Annie Postelmans, Marijke Henkens en Zjeeke Polleunis. De drie kunstenaars kozen het thema vergankelijkheid en verliezen om samen een expo op te bouwen. Als locatie viel hun oog op het voormalig magazijn van Warmtetechniek Herbots aan de Kaaistraat in Beringen. Het gebouw inclusief de mooie villa zal binnenkort afgebroken worden voor de verbreding van het Albertkanaal. Een uniek erfgoedgebouw is zo weer verloren voor de mensheid. Perdu, het kan niet beter gezegd worden. Verloren is de kunst van Annie, Marijke en Zjeeke dan weer niet. De drie dames zijn er in geslaagd om een mooi geheel samen te stellen. De werken drijven als één prachtig schip langs het Beringse water en de bezoeker wordt ondergedompeld in de wereld van het verloren geheugen van een mens bij dementie, eenzame graven op een kerkhof of een verloren berkenboom. De expo is nog te bezichtigen van nu donderdag tot en met zondag 29 augustus van 13u tot 17u. Op vrijdag is er nog een nocturne van 19u tot 21u.
Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'
Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'Veel volk voor expo 'Perdu'
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Pieter Vanhoudtstraat is fietszone
  • Wo 11/03 Taalvoutjes
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Veel volk voor expo 'Perdu'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie