Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Voordracht Psychologische behandeling na kanker

Zondag 1 februari 2015
Voordracht Psychologische behandeling na kanker - Beringen
Het woord kanker wordt ervaren als een van de meest meedogenloze woorden uit onze woordenschat. 1/3 van de mannen en 1/4 van de vrouwen krijgen voor hun 75-ste levensjaar met kanker te maken. De diagnose slaat in als een bom en geeft een gevoel dat heel de toekomst gehypothekeerd wordt. En toch zijn ook daar lichtpunten en de tunnel is niet altijd zo donker als men wel denkt. Sabine Markovitz geeft op 17 februari in het Brigidahuis in Koersel een voordracht met als thema psychische behandeling na kanker. Er wordt vooral ingegaan op de fase na kanker en behandeling, temeer omdat dan vooral de psychologische problemen opduiken. In deze optiek komt het stuk van de communicatie met partner en ruime omgeving aan bod. Dit is de hoofdbrok van de uiteenzetting. Er wordt ook even stilgestaan bij de psychologische reacties vlak na de diagnose of tijdens de behandeling, alsook de medisch/psychologische fasen en taken waarmee een patiënt vaak wordt geconfronteerd zal worden toegelicht.
KWB, FEMMA, KVLV en Gezinsbond organiseren samen deze namiddag. De voordracht gaat door op dinsdag 17 februari om 13u30 in Het Brigidahuis Dorp te Koersel.
Info: vancluysen.willy[!]telenet.be 
Foto: © Psychologenpraktijk Melius Tongeren
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Voordracht Psychologische behandeling na kanker
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie