Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Vorstenpaar in de ban van de fiets

Donderdag 24 mei 2018
Vorstenpaar in de ban van de fiets - Beringen
Het vorstenpaar was deze ochtend te gast in Bike Valley waarbij ze een rondleiding kregen in de windtunnel en de klimaatkamer. Michael Van Lieshout, manager van Bike Valley gaf een rondleiding. "Het was een leuk en aangenaam bezoek. Ze hebben ruim de tijd genomen en waren heel geïnteresseerd. In eerste instantie over ons concept. De koningin was heel geïnteresseerd in onze helmen en de veiligheid. Ze waren goed voorbereid en stelden heel concrete vragen. Dit bezoek is heel belangrijk. Wij zijn een heel jonge organisatie en zoveel aandacht hebben we nog niet gehad. De persaandacht is mooi meegenomen" zegt Van Lieshout. Na het bezoek aan Bike Valley ging het richting Belgium Bike Factory waar Ridley Bikes en Eddy Merckx onderdeel van zijn. Jochim Aerts van Belgium Cycling Factory ontving vandaag het vorstenpaar. Hij was onder de indruk van het bezoek. "Het is een heel grote erkenning voor ons bedrijf en ik ben heel trots dat wij de koning en de koningin vandaag mochten ontvangen. Het bezoek is heel vlot verlopen, we hadden een duidelijke briefing van het paleis gekregen maar alles verliep veel vlotter dan ik verwacht had. De koning had duidelijk veel interesse. Hij fietst ook regelmatig en hij was bijvoorbeeld verwonderd over onze lichte fietsen. Sinds twee jaar ontwikkelen we ook e-bikes en ook daar had hij veel interesse in. Hij zou graag een e-bike hebben voor op vakantie wat gemakkelijker de berg op te kunnen". Het vorstenpaar kreeg een rondleiding in de productiehallen van het bedrijf. Het personeel reageerde ook daar heel enthousiast op het bezoek van de vorsten. "Voor ons is dit een fantastische erkenning voor ons bedrijf en we proberen ons in het buitenland ook echt als Belgisch te profileren en dat is een bewuste keuze. Het bezoek van het vorstenpaar is voor ons ook een mooie marketingtool", zegt Jochim Aerts nog. Meer foto's van dit deel via deze link.
Vorstenpaar in de ban van de fietsVorstenpaar in de ban van de fietsVorstenpaar in de ban van de fietsVorstenpaar in de ban van de fiets
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Arrow uitlaat Vespa GTS 300 supersp Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Vorstenpaar in de ban van de fiets
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie