Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Wandelpad afgeschaft tot ergernis van buurt

Donderdag 7 mei 2020
Wandelpad afgeschaft tot ergernis van buurt - Beringen
Tussen het Albertkanaal en de Kruisbaan en Nijverheidslaan ligt een mooi stuk bos. Het is voor de buurtbewoners een verborgen parel en een oase van rust. Het bos wordt ook gebruikt voor de leerlingen van het Spectrumcollege om er te lopen. De stad heeft er een nieuw stuk mountainbikeparcours aangelegd. Maar het Agentschap Natuur en Bos vroeg in ruil om een stuk wandelpad ter hoogte van de hondenclub af te sluiten. En dat tot ergernis van de bewoners die er gaan wandelen en joggen. Ze moeten nu deels het pad van de mountainbikers volgen en dat is toch wat gevaarlijk, vinden ze. Het pad is immers spectaculair aangelegd met bochten en verschillende hellingen.
Schepen van sport Tijs Lemmens heeft begrip voor de opmerking van de inwoners en kwam vandaag al meteen in actie. "Achter de hondenclub zullen we een nieuw pad aanleggen ter compensatie. We gaan in afwachting ook bordjes zetten dat de wandelaars waarschuwt om voorzichtig te zijn op het huidige pad waar ook mountainbikers aanwezig kunnen zijn. Het afsluiten van het stuk bos was een vraag van het Agentschap Natuur en Bos, dat eigenaar is. Daar kunnen we als stad niets aan doen", zegt schepen Lemmens.
Uiteindelijk zal iedereen weer volop kunnen genieten van dit mooi stukje bos.
Wandelpad afgeschaft tot ergernis van buurtWandelpad afgeschaft tot ergernis van buurtWandelpad afgeschaft tot ergernis van buurt
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Horman garagepoort Cd's naar keuze
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Wandelpad afgeschaft tot ergernis van buurt
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie