Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Werken E313 in de rijrichting Luik vanaf 22 juni

Woensdag 20 juni 2018
Werken E313 in de rijrichting Luik vanaf 22 juni - Beringen
Op de E313 tussen het Klaverblad in Lummen en op- en afrittencomplex 26 ‘Beringen’ start op vrijdag 22 juni de laatste fase van de aanleg van spitsstroken. De werfzone verschuift dan naar de rijrichting Luik tot het einde van de zomervakantie. Verkeer op de snelweg kan in beide richtingen over twee versmalde rijstroken blijven rijden.
Sinds begin april legt het Agentschap Wegen en Verkeer spitsstroken en pechhavens aan op de E313 tussen het Klaverblad in Lummen en het op- en afrittencomplex 26 ‘Beringen’. Met deze maatregelen wil de Vlaamse Overheid de doorstroming op en rond de verkeerswisselaar verbeteren.
Vanaf 22 juni verschuift de werfzone naar de rijstroken richting Luik, en dit tot het einde van de zomervakantie. De aannemer zal vanaf de oprit 26 Beringen richting Luik de rijweg over een zone van ongeveer 5 km vernieuwen en verbreden. Tegelijkertijd worden ook de nieuwe spitsstrook en pechhavens aangelegd.
Deze laatste fase wordt voorzien tijdens de zomervakantie om de impact op de doorstroming op de E313 te beperken. Het gaat immers om een langgerekte werfzone tussen het afrittencomplex 26 Beringen en het Klaverblad.
Het verkeer op de snelweg kan steeds in beide richtingen over twee versmalde rijstroken blijven rijden. Weggebruikers moeten op het einde van de werfzone, aan de verkeerswisselaar, wel rekening houden met verkorte in- en uitvoegstroken.
De oprit richting Luik op het complex ‘Beringen’ valt in de werfzone en wordt afgesloten vanaf zaterdag 23 juni om 20 uur. Voor wie vanaf de Paalsesteenweg naar Leuven, Genk of Hasselt wil, voorziet het agentschap een omleiding naar de E314 via de N717 (oprit 26 Lummen) of de N72 (oprit 28 Zolder). In de richting van Antwerpen opent de afrit 26 ‘Beringen’ (Paalsesteenweg) dan weer vanaf vrijdag 22 juni middernacht. (Afb. AWV)
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 26/12 Beringen - Kasper Bormans
  • Vr 26/12 Beringen - Muzikant Fred Klee
  • Vr 26/12 Beringen - Werner Janssen
  • Do 25/12 Beringen - Eindejaarsvraagjes
  • Do 25/12 Zalig Kerstfeest

Kalender Beringen

Vrijdag
26
December

be-MINE on-ICE

Vandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Zaterdag
27
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEMorgen be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Zondag
28
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEbe-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 december (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Werken E313 in de rijrichting Luik vanaf 22 juni
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie