Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Wolf gezien in Paal en twee schapen gedood

Zondag 21 januari 2018
Wolf gezien in Paal en twee schapen gedood - Beringen
De eerste wolf in Vlaanderen is nog altijd op verkenning in de buurt. Bruno Vaes uit Tervant kwam volgens Het Belang van Limburg oog in oog te staan met een wolf en kon een foto maken. Nu wordt nog onderzocht of het inderdaad gaat om de wolf Naya die zoals bekend in de buurt van Koersel en Leopoldsburg al ronddwaalde.
Vanavond maakte de vereniging 'Welkom wolf' bekend dat er in Meerhout twee schapen werden gedood door een wolf. "De eerste gedocumenteerde wolvenaanval op landbouwdieren in Vlaanderen is een feit. Door een snelle reactie van ons Meldpunt Wolven en het Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek (INBO) kon gisteren waardevol wetenschappelijk materiaal verzameld worden rondom de kadavers van 2 schapen in Meerhout. Dat materiaal kan later hopelijk ook helpen om een dossier te bouwen waarmee het Agentschap voor Natuur en Bos de landbouwer in kwestie schadeloos kan stellen", laat de vereniging weten.
De wolf is een zeldzame en daarom Europees beschermde soort. Als hij aantoonbare schade aanricht, zal die door de overheid vergoed worden. Alleen zo kan er een breed maatschappelijk draagvlak ontwikkeld worden voor het samenleven tussen wolven en mensen. (Foto Bob Luijks)
Wie meer wil weten over wolven kan terecht op de site welkomwolf.
UPDATE Het staat nu vast de het de wolf Naya was die in Meerhout de schapen doodbeet. Dat blijkt uit de gps-gegevens van de wolf.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 9/03 Beringen - Michel Dylst overleden
  • Ma 9/03 Beringen - Prachtig passieconcert o.l.v Alexander Schneider
  • Ma 9/03 Beringen - Talent in de tent
  • Ma 9/03 1.680 overtredingen in buurt van scholen
  • Ma 9/03 Beringen - Vijf jaar gevorderd voor misbruik

Kalender Beringen

Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
9
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
9
Maart

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn Coninx

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn ConinxVandaag ‘Daens’ vertelt het aangrijpende verhaal van priester Daens en zijn strijd tegen sociale (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Wolf gezien in Paal en twee schapen gedood
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie