De eerste editie van de
Achelse Kluis Trail & Walk werd zondag een succes, maar voor Bocholt had het evenement een extra mooi randje.
Maarten Christis uit Bocholt liep er namelijk naar de overwinning op de 25 km trail.
Christis legde het zware parcours – inclusief bosstroken, single tracks en een natte passage na een regenbui – af in een knappe tijd van 1u39m05s.
De Achelse Kluis Trail & Walk, een organisatie van Go Dare Events, lokte meer dan 800 deelnemers. In de voormiddag stond de Walk op het programma, in de namiddag was het de beurt aan de Trail-lopers. Afstanden van 10, 15, 21 en 25 km brachten de deelnemers doorheen de natuur rond de Achelse Kluis.
Het bleef voor de meeste deelnemers droog, al kregen de lopers van de langere afstanden een bui over zich heen — “maar net dat maakt het een echte trail”, klonk het bij enkele ervaren lopers.
Met de overwinning van Maarten Christis gaat de eerste 25 km-titel dus mee naar Bocholt, een mooie prestatie om met trots op terug te kijken.
Meer foto's