Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Bocholt

Handbal: nipte winst voor Bocholt

Zondag 17 september 2023
Handbal: nipte winst voor Bocholt - Bocholt
In de BENE-league van het handbal is Sezoens Achilles Bocholt nipt gaan winnen bij het Nederlandse Aalsmeer: 27-28. In de rangschikking staat Bocholt nu tweede, met één punt achterstand op Visé. UPDATE Een verslag vanuit de club:
Op voorhand waren we ons bewust van de complexiteit van deze wedstrijd. Hoewel het tegen het einde nog lang bibberen en beven was, wonnen de jongens van coach Boiten toch nog met het kleinste verschil. Verdiend? Zeker weten. Het moet gezegd: deze twee ploegen waren elkaar eigenlijk wel waard. Dat werd vooral in de eerste helft al snel duidelijk. Bocholt wist altijd wel één puntje en soms eens twee puntjes uit te lopen, maar Aalsmeer kwam toch steeds weer terug. In wedstrijden waarin je voelt dat er strijd moet worden geleverd en er iemand moet opstaan, weet je dat ene Serge Spooren graag het voortouw neemt. Dat was in Aalsmeer niet anders.
De eerste helft verliep gelijk opgaand. Hoewel de ploegen netjes ieder om beurt scoorden, was het veldspel vaak dat tikkeltje minder netjes. Er werd een strijd geleverd die bij dit soort toppers hoort. Toch kon niemand het verschil maken: 14-15 na 30 minuten.
In de eerste minuten van de tweede helft kregen we meer van hetzelfde. Veel strijd, Bocholt dat telkens een puntje voorsprong hield en Aalsmeer dat op de loer lag. Dat duurde tot minuut 13. Samir Benghanem was op dat moment eigenlijk al bijna heel de wedstrijd een van de bedrijvigste spelers en beloonde zichzelf door de 21-20 voorsprong te scoren. Bocholt was aangeslagen en Aalsmeer ging verder. Na 15 minuten stond er een 23-20 op het bord. Zou het voor Bocholt weer zo een avond worden? Een avond waarin overwicht in een topper niet beloond wordt met een overwinning?
Het antwoord is gelukkig negatief. Serge Spooren en Tim Claessens waren aan Bocholter zijde de mannen van de slotfase. Samen met een parade van Clem Leroy konden zij Bocholt voor een nederlaag behoeden en de 27-28 eindstand op het bord plaatsen. Een overwinning met veel arbeid, liters zweet en hoogoplopende emoties. Dat zijn natuurlijk de mooiste als je aan de winnende zijde staat. Een dikke proficiat dus aan de volledige kern en staf!
Even van het moment genieten en dan de hoofdjes weer vrijmaken. Volgende week komt Kembit Lions op bezoek. Weer zo een lastige topper uit Nederland. In tegenstelling tot vandaag beschikken wij dan weer over ons geheime wapen: een kolkende Damburg. Zien we jullie daar?
Recentste nieuws Bocholt
  • Do 18/09 Grootste uitgavenpost: de woning
  • Do 18/09 Bocholt - Tweede kermis in Kaulille dit weekend
  • Wo 17/09 Bocholt - Ondernemersavond ‘Beleving Werkt!’ in The Barn (2)
  • Wo 17/09 Gas geven!
  • Wo 17/09 55 procent meer elektrische auto's

Kalender Bocholt

Donderdag
18
September

Familiegroep dementie PLUS Bocholt

Familiegroep dementie PLUS BocholtVandaag De Alzheimerliga start in Bocholt met een nieuwe lotgenotengroep voor mantelzorgers en familieleden (…)
Vrijdag
19
September

Stoelturnen

StoelturnenMorgen We dagen jou uit om meer te bewegen! Is intensief en/of staand sporten een uitdaging geworden? Kom (…)
Vrijdag
19
September

Dorpspreuverie: Bingo-avond met DigiMee

Dorpspreuverie: Bingo-avond met DigiMeeMorgen Deze bingo is een spel waarbij deelnemers op een leuke manier kennismaken met de digitale wereld. (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
16/08
Voor: jos willekens

proficiat marina willekens met jou verjaardag van pa en ma

jozef willekens
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Bocholt
Zoekertjes Bocholt
Aangeboden
Recent appartement zeedijk Westende Fietstoel yepp zwart( large)
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Bocholt
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Bocholt » Handbal: nipte winst voor Bocholt
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie