Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

39ste Paastocht WSV Milieu 2000

Dinsdag 23 april 2019
39ste Paastocht WSV Milieu 2000 - Lommel
Een zomerse paasmaandag, een ideale dag om de wandelschoenen aan te trekken voor de39ste Paastocht van WSV Milieu 2000. Menig wandelaars vonden dan ook de weg naar feestzaal 'Den Horst' waar men kon inschrijven. De parcoursbouwers gooiden al hun troeven op tafel en of dit gelukt was bleek wel door uiteenlopende reacties van de wandelaars. Mooiste, zwaarste, prachtige,…woorden die meermaals te horen waren op de controlepost. In de korte afstanden maakten de deelnemers kennis met de kleine paadjes in de buurt van het kanaal van Beverlo en natuurgebied de Most.
Voor de langere afstanden opende zich nauwelijks enkele stappen in de Keiheuvel een weids landschap van zandvlakten, vennen, duingraslanden omzoomd door verleidelijk geurende dennenbomen. Spectaculaire zandvlakten die je even naar de woestijn katapulteerde. De Keiheuvel vormt een hotspot voor insecten en vogels maar in dit “godvergeten stuk duin en bos” bevindt zich sinds de jaren 50 ook een zweefvliegveld.

De controlepost Sint Jan in Balen was dan ook meer dan welkom voor een opfrissing. Bij een frisse pint, frisdrank of lekkere soep werden regelmatig de schoenen uitgedaan om het losse zand in Balen te laten vooraleer ze aan de lus of terugweg begonnen.
Een ommetje langs het kanaal van Beverlo richting Most. De laaggelegen en drassige vallei contrasteerde mooi met de hoge en droge Keiheuvel. Twee totaal verschillende natuurkernen die naadloos op elkaar aansluiten.

Een ‘geslaagde dag’ dankzij de vele tevreden wandelaars, enthousiaste medewerkers, prachtige temperaturen en een prima organisatie! (Bijdrage Annick Helsen)
39ste Paastocht WSV Milieu 200039ste Paastocht WSV Milieu 2000
Recentste nieuws
  • Wo 9/09 Meer treinreizigers in de zomer
  • Di 8/09 Doodrijder langer in de cel
  • Di 8/09 Melding van de politie - 8 september '26
  • Di 8/09 Lommel - Mannenweekend vol actie en plezier
  • Di 8/09 Lommel - Verkeer op N71 staat zo goed als stil

Kalender Lommel

Woensdag
9
September

Ferm Kerkhoven wandelt!

Ferm Kerkhoven wandelt!Vandaag Tijdens deze eerste wandeling stappen we ongeveer een uurtje op een rustig tempo. Indien er (…)
Donderdag
10
September

Bloedcollecte Kolonie

Bloedcollecte KolonieMorgen Bloedcollecte in Buurthuis De De Kom vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Donderdag
10
September

Ferm Kerkhoven - Bloemschikken

Ferm Kerkhoven - BloemschikkenMorgen Tijdens deze workshop maken we een mooi herfstbloemstuk. Er zijn 2 verschillende modellen als (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
09/08
Voor: SK Lommel

Bedankt, jullie hebben mij een groot plezier gedaan, door een puntje te pikken bij STVV.

Piet Roijers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Beeldje dame met hoedje 2-Vakschaaltje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Ook opzoek naar gezonde lucht ?
Verloren
Ik ben een sleutel verloren tijdens
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » 39ste Paastocht WSV Milieu 2000
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie