Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Afscheid van twee Lovoc-dames A

Zaterdag 22 april 2023
Afscheid van twee Lovoc-dames A - Lommel
Vandaag was er de laatste competitiewedstrijd van de Lovoc-dames A van dit seizoen. Ze speelden thuis tegen het nummer 4 in de reeks, Mavo Dilsen-Stokkem B.
In set 1 legde Lommel al snel de druk erop. Met stevige opslagen en sterk blokkerend stond al snel de 7-2 op het bord. Maar ook Mavo wist wat aanvallen was, en met een muurtje blokkeerden ze naar 7-5. Maar Lovoc acete er daarna weer vrolijk op los, 12-6. Mavo sloop stilaan terug en met 2 knappe blocks kwamen ze op 17-16. Een Lommels tipballetje zette Lovoc op 21-18, maar bij 23-23 stonden de bordjes weer in evenwicht. Lovoc vergat het af te maken, Mavo liep dus met 23-25 setwinst weg.
In set 2 acete Mavo al snel naar 3-6. Maar Lommel combineerde goed en met een fly-aanval stond het weer 8-7 voor Lovoc. Sterke aanvallen aan weerszijden van het net hielden de teams in evenwicht tot 15-16. Lommel dwong Mavo in de fout, 19-16, maar de Maaslandse dames vochten terug. In een spannend seteinde, met stevig aanvalswerk, was het Mavo dat met een ace uitmaakte, 25-27.
Alweer stevige aanvallen bij aanvang set 3, 4-6. Maar dan bracht Lovoc, eindelijk, het opslagkanon in stelling. De aces vlogen de Maaslanders om de oren, 10-6 en 17-8. Lovoc vuurde de ene ace na de andere af, en in geen tijd stond de 25-10 op de tabellen. Zo kan het dus ook!
Jammer genoeg was Lovoc vergeten het opslagkanon mee naar de andere speelhelft te nemen na die klinkende setoverwinning, want in set 4 was het Mavo dat hiervan stevig gebruik ging maken en de Lommelse dames tegen de vloer kreeg, 0-7 en 2-16. Lovoc krabbelde weer wat overeind, kwam terug in de match en wist zo de schade toch nog enigszins te beperken. Maar met 16-25 stond de 1-3 op het bord. De laatste match van het seizoen ging verloren, de dames eindigen hun seizoen op de voorlaatste plaats in promo 2.
Deze laatste wedstrijd was meteen het einde van een tijdperk voor 2 Lovoc-dames, Anne en Ilke. Zij verlaten, met tranen in de ogen, hun team (foto). Maar ze hebben met volle teugen mogen genieten van hun vele jaren bij Lovoc. Het ga jullie goed, dames! (LdB)
Recentste nieuws
  • Vr 10/10 Daklozentelling in Noord-Limburg
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool
  • Vr 10/10 Lommel - Op boerderijklassen met XCL Wegwijs
  • Vr 10/10 Lommel - Melding van de politie - 10 oktober '25
  • Vr 10/10 Lommel - Neos ontdekt het geheim van ambachtelijke kaas

Kalender Lommel

Vrijdag
10
Oktober

FC Vandenberken QUIZ-avond

FC Vandenberken QUIZ-avondVandaag Op vrijdag 10 oktober 2025 heten we jullie welkom op onze gezellige quiz in het Klosterhof! ??? (…)
Vrijdag
10
Oktober

Zettersprijskamp op Verbroedering Lommel

Zettersprijskamp op Verbroedering LommelVandaag Op 10-10-2025 geeft Verbroedering Lommel zijn eerste zettersprijskamp. Die gaat door in de (…)
Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesMorgen De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Overvloed aan kamerplanten Houder voor fopspeentjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Turn tshirt provil
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Afscheid van twee Lovoc-dames A
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie