Lommel SK huurt
Don-Angelo Konadu voor één seizoen van Ajax. De 20-jarige spits sluit onmiddellijk aan bij de selectie van hoofdcoach Lee Johnson. In de overeenkomst is ook een aankoopoptie opgenomen.
Konadu maakte in 2014 de overstap naar de jeugdopleiding van Ajax. In 2024 debuteerde hij voor Jong Ajax in de Nederlandse eerste divisie. Zijn officiële debuut voor de hoofdmacht volgde in december 2025, tijdens het Champions League-duel tegen Qarabag. Daarin was hij meteen goed voor een assist. Enkele dagen later scoorde hij zijn eerste doelpunt voor Ajax in de bekerwedstrijd tegen Excelsior Maassluis.
De Amsterdammer werd in 2025 ook Europees kampioen met Nederland Onder 19. Lommel SK ziet in hem een fysiek sterke en snelle spits die zowel zelf kan scoren als ploegmaats in stelling kan brengen.
Konadu hoopt in Lommel vooral veel speelminuten te verzamelen. „De manier waarop Lommel wil voetballen spreekt mij aan. Ik kan niet wachten om bij de groep aan te sluiten en mezelf aan de supporters te laten zien”, zegt hij. (Lommel SK)