Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Basket Lommel versiert derde match

Zondag 14 april 2019
Basket Lommel versiert derde match - Lommel
Basket Lommel speelt momenteel de play-offs. Afgelopen vrijdag verloren ze jammerlijk in Waregem, maar in de terugwedstrijd vanmiddag zetten ze alles weer recht, en sleepten ze een derde en beslissende wedstrijd uit de brand. Ze wonnen méér dan verdiend met 75-66, waardoor ze nu dinsdag in Waregem voor de halve finale kunnen gaan. Alvast veel succes!
UPDATE: het wedstrijdverslag: Lommel speelde vooral een sterke wedstrijd vóór de rust (41-28) en bracht de stand in de play-offs hiermee op 1-1. Dinsdag om 20.00 u wordt daardoor de beslissende match in Waregem gespeeld. De winnaar gaat dan door naar de halve finales. Er werden vandaag voldoende supporters bereid gevonden om met een volle bus dinsdag naar Waregem te vertrekken!
De match kwam traag op gang: 2-4 na 6’! Invallers Schelkens en Clemente gaven Lommel echter een boost en vooral via Ceyssens, Jacobs en Hendrix liep Lommel weg naar 37-22 (18’). Na de rust (41-28) stroopte Waregem de mouwen op en met 2-13 bij het begin van vierde quarter kwamen de bezoekers langszij: 62-62 (35’). Schelkens viel uit met een knieblessure maar Clemente, Jacobs en Maesen beslisten de partij in Lommels voordeel.
Basket Lommel vindt het jammer dat de wedstrijd van volgende dinsdag al om 20.00 u gespeeld wordt, net zoals vorige vrijdag toen ze met een busje om 16.00 u met de spelers vertrokken en pas 5 minuten vóór 8 arriveerden omwille van werkzaamheden en meerdere files onderweg.
Ze gaan nu dinsdag dan ook al om 15.00 u vertrekken om zeker op tijd te zijn, de supportersbus vertrekt wel pas om 17.00 uur.
Scores  Lommel: Enrico Montanari 1, Wietse Jacobs 11, Bart Maesen 13, Dario Clemente 10, Toon Ceyssens 15, Martijn Hendrix 11, Mathijs Gijbels 6, Matts De Keuster 2.
(Foto's Jan Buyens)
Basket Lommel versiert derde matchBasket Lommel versiert derde matchBasket Lommel versiert derde match
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
2-Vakschaaltje GRATIS zetel
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Basket Lommel versiert derde match
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie