Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Campus Mercurius verdwijnt, X plus verschijnt

Maandag 26 februari 2018
Campus Mercurius verdwijnt, X plus verschijnt - Lommel
Directie en personeel van Campus Mercurius in Lommel hebben besloten om de naam van hun campus te veranderen in X plus. Om nog beter aan te sluiten bij de nakende onderwijshervormingen, wordt niet enkel het onderwijskundig beleid geüpdatet, maar krijgen zowel de middenschool als het atheneum een nieuwe naam en logo.
Wat niet verandert, is volgens de school de onderwijskwaliteit. Integendeel: er waait immers ook een frisse wind doorheen het curriculum. De school biedt niet alleen nieuwe studierichtingen aan, de leerlingen kunnen ook deelnemen aan zogenaamde X ateliers: geen doorsneevakken, maar projecten waarin ze kennis leren opdoen en toepassen. Daarnaast biedt X boosting de leerlingen de kans om, samen met hun leerkrachten, het leerpad uit te stippelen dat ze willen bewandelen. Dit alles past binnen het X perspectief: leerlingen voorbereiden op een onbekende en moeilijk te voorspellen toekomst binnen de domeinen 'Economie & Ondernemen', 'Communicatie & Cultuur en 'Maatschappij & Welzijn'. Meer info op de vernieuwde website. (Bijdrage Chris Cuyvers)
Recentste nieuws
  • Za 11/10 Voorzitterswissel bij KANL
  • Za 11/10 Molleke - 11 oktober '25
  • Vr 10/10 Lommel - Herfst langs het Kanaal van Beverlo
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool

Kalender Lommel

Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesVandaag De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde techniek, (…)
Zaterdag
11
Oktober

Kunstexpositie KULAV Lommel

Kunstexpositie KULAV LommelVandaag Unieke kunstexpositie bij Kulav – oktober 2025 Zeven getalenteerde kunstenaars tonen hun passie en (…)
Zaterdag
11
Oktober

Kolonie Kermis Koersen

Kolonie Kermis KoersenVandaag Bijna Kolonie Kermis betekent ook bijna koers. Ook nu zullen er weer twee wielerwedstrijden (…)
Zaterdag
11
Oktober

Basketbalwedstrijd BBC Croonen Lommel

Basketbalwedstrijd BBC Croonen LommelVandaag Zaterdag 11 oktober speelt de Heren A-ploeg om 20.30u thuis tegen Woluwé. Lommel staat (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
12 voltspotjes Tepelhoedjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Campus Mercurius verdwijnt, X plus verschijnt
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie