Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Dag tegen Kanker - Fotoboek (K)Anker

Donderdag 15 oktober 2020
Dag tegen Kanker - Fotoboek (K)Anker - Lommel
Vandaag is het de 21ste editie van de 'Dag tegen kanker'. En naar aanleiding daarvan komt er een bijzonder fotoboek uit met daarin 40 lotgenoten, 40 modellen, 40 strijders en 40 mooie ontroerende verhalen... Een portretboek dat de portretten en verhalen van 40 kankerpatiënten bundelt waaronder ook het verhaal van de Lommelse Brigitte Marechal (foto boven). Kanker met een lach en een traan...uit het leven.
Op de website vind je alle info over het boek. Het is een prachtig project geworden met helaas één grote gemeenschappelijke deler... En ook nog leuk om te weten, de tattoo op de cover werd ontworpen door Tijs Vanneste, AKA Van Echelpoel.
Op 17 oktober van 10 tot 18 uur wordt het boek voorgesteld op de tentoonstelling (K)Anker in Thor Central in Genk. Het boek kost € 35 en per verkocht exemplaar wordt een bijdrage geschonken aan “vzw Rozerood” en “Het Belgisch Kinderkanker Steunfonds”.
Op zaterdag 31 oktober om 15 uur vindt er ook een lezing plaats in het pand tegenover Standaard Boekhandel in de Kerkstraat. Reserveer je plaats op sb.lommel[!]standaardboekhandel.be of 011/55 15 58.
Geïnteresseerd in dit prachtig boek? Contacteer het nummer 0493/19 26 81 of bestel via de website.
Dag tegen Kanker - Fotoboek (K)AnkerDag tegen Kanker - Fotoboek (K)Anker
Recentste nieuws
  • Wo 2/07 Het olifentenpaadje
  • Di 1/07 Lommel - Brandweer rukt uit voor heidebrand
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel

Kalender Lommel

Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkVandaag Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Morgen Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Tuinieren met stijl, A. Pfeiffer Keramiek met paarden
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Dag tegen Kanker - Fotoboek (K)Anker
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie